Hlavní navigace

Zpoplatnění ICQ rozhodně nehrozí

[Tisková zpráva] (Praha, 16. listopadu 2007) ICQ nebude zpoplatněno. Informace o zavedení paušálních plateb za používání ICQ, které se v poslední době objevily na českém internetu i v ICQ samotném, se nezakládají na pravdě.

Sdílet

V minulých dnech se po českém internetu šířily smyšlené a nepravdivé zprávy o zpoplatnění ICQ. Společnost Atlas spolu s ICQ se od těchto informací distancují a prohlašují, že k žádnému zpoplatnění rozhodně nedojde. Příznivci ICQ po celém světě, včetně téměř dvou milionů českých uživatelů, mohou všechny výhody oblíbeného komunikačního programu využívat zcela zdarma.

„Jedná se o absolutní nesmysl. Proto chceme uživatele ICQ ubezpečit, že se zavedení poplatků nemusí bát. Snažíme se o minimalizaci šíření podobně nesmyslných zpráv,“ uvedl Martin Březina, manažer marketingu portálu Atlas.

ICQ českým uživatelům kromě rychlé komunikace nabízí zdarma také zasílání SMS do sítí Vodafonu a O2 a dále bezplatnou hlasovou komunikaci. Česká verze je ke stažení na portálu Atlas http://icq.atlas­.cz/.