Hlavní navigace

Zpravodajská lišta ČT24 pro váš počítač

[Tisková zpráva] Nedávno vytvořený útvar České televize Nová média připravil ve spolupráci s firmou Erika pro zpravodajskou stanici ČT24 další moderní aplikaci, která umožňuje sledování textového zpravodajství z televizního vysílání přímo na obrazovce vašeho počítače.

Sdílet

Každý, kdo si zdarma stáhne aplikaci z webu www.ct24.cz, bude mít k dispozici aktuální zpravodajské informace tak, jak se zobrazují na liště ve vysílání ČT24, aniž by musel být v daný okamžik přítomen na internetových stránkách ČT24.

„Podobná služba na českém trhu chyběla. Aplikace umožní bez jakékoliv vlastní aktivity na webu sledovat aktuální textové zprávy z vysílání ČT24. Pokud některá zpráva uživatele zaujme, lze rychle přejít na internetový portál ČT24. Lišta v počítači je efektivním on-line zpravodajstvím a měla by tak posílit postavení ČT24 jako moderního seriózního média,“ říká výkonný ředitel ČT Nová média Milan Fridrich.

Po nedávné aplikace živého vysílání ČT24 pro chytré telefony iPhone jde o další rozšíření možnosti sledovat zpravodajství veřejné služby ČT na jiných platformách. Zatímco v iPhonu lze sledovat živé vysílání, listovat programem ČT24 a sledovat zprávy z portálu, právě vycházející aplikace umožňuje online propojení počítače s televizí tak, že člověk nemusí zprávy aktivně vyhledávat. Na obrazovce počítače se žhavé aktuality objevují ve stejné podobě, v jaké je lze sledovat přímo ve vysílání. Lištu lze v počítači umístit na horní okraj nebo hned nad základní lištu Windows (doporučená varianta). Obrazovka se novému nastavení automaticky přizpůsobí a zprávy se aktualizují přesně tak, jako je tomu v televizním vysílání.

Banner na www.ct24.cz odkud lze aplikaci stáhnout.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).