Hlavní navigace

Zpravodajské portály Vysočiny mají novou podobu a obsah

[Tisková zpráva] Zpravodajský a informační portál i-Vysočina.cz nabídl svým návštěvníkům novou grafickou podobu a rubriky. Zpravodajství z Vysočiny na stránkách informačního portálu získalo novou tvář a grafika je pro návštěvníky přehlednější, vzdušnější a odráží moderní trendy zpravodajských webů. Návštěvníci od tohoto týdne najdou na stránkách také pravidelné multimediální prvky – video dne, které až doposud přinášel portál jako součást článků. Nově se hlavní videa objeví i na domovské stránce portálu.

Sdílet

Další novinkou jsou speciály portálu věnované zajímavým tématickým oblastem v regionu a také katalog firem z Vysočiny, do kterého se mohou registrovat firmy z nejen z regionu.

Od března nabídne informační portál, který patří mezi třicítku nejnavštěvova­nějších regionálních portálů i video pozvánky na zajímavé lokality na Vysočině pod názvem Vysočina IN. Tyto tipy na výlet už nyní vysílá informační kanál Vysočiny, který je součástí webového portálu. Internetovou televizi během jarních měsíců čeká také sjednocení grafiky s novou podobou webového portálu. Grafika s novou tváří se objeví také na okresních portálech, které www.i-vysocina.cz zastřešuje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).