Hlavní navigace

ZPRAVODAJSKÝ DENÍK MÁ ČTVRTÉHO MODERÁTORA – BUDE JÍM JÍŘÍ CHUM

[Tisková zpráva] Televize Prima už oznámila změny, kterými projde od podzimu hlavní zpravodajská relace. Televizní diváci se mohou těšit na nový moderátorský tým, který budou tvořit Terezie Kašparovská, Světlana Zárubová, Petr Tichý a Jiří Chum.

Sdílet

Jiří Chum přichází do Prima TV z Českého rozhlasu 1 – Radiožurnálu, kde působí jako moderátor Dopoledního a Odpoledního Radiožurnálu a hudebních pořadů. Ještě před svým angažmá v ČRo prošel Radiem City 937 a Radiem Styl – Poděbrady.

„Jsem rád, že budu moci s televizí Prima spolupracovat a uplatnit a dále rozvinout své zkušenosti, které jsem získal během mé dosavadní práce v médiích. Těším se na nové kolegy a nové prostředí,“ říká Jiří Chum.

„Moderátorský tým je v tuto chvíli kompletní. Myslím, že Jiří do něj dobře zapadne. Moderátoři budou Zpravodajským deníkem provázet po dvojicích, které se budou týdně pravidelně střídat. Terezie Kašparovská bude moderovat s Jiřím Chumem, Světlana Zárubová s Petrem Tichým,“ říká Jiří Závozda, šéfredaktor zpravodajství Prima TV