Hlavní navigace

Zpravodajský portál iDNES.cz roste. Jako jediný.

[Tisková zpráva] Návštěvnost nejdůvěryhodnějšího zpravodajského portálu iDNES.cz roste. Za měsíc únor, ačkoliv se jedná o nejkratší měsíc v roce, jej navštívilo 2 224 356 unikátních čtenářů, což je o téměř 19 000 více než předchozí měsíc (zdroj: NetMonitor).

Sdílet

Čtenáři na iDNES.cz celkem zhlédli téměř 240 mil. stránek. To je dvakrát více než zhlédli za stejné období na serveru Novinky.cz a dokonce desetkrát více než na Aktuálně.cz.

Meziměsíčně iDNES.cz jako jediný ze třech největších zpravodajských serverů rostl. Za měsíc únor přibylo iDNES.cz téměř 19 000 čtenářů, zatímco návštěvnost serveru Novinky.cz klesla o 4 % a Aktuálně.cz dokonce o 5 %.

„iDNES.cz se za únor může pochlubit dosud největším přímým videopřenosem na českém internetu – 6. února jsme přinášeli on-line pohřeb hudebního skladatele Karla Svobody ze strašnického krematoria. Čtenářsky úspěšné byly i pokračující kauza předsedy lidovců Čunka či fotky nové Škody Superb,“ uvádí Jaroslav Kábele, ředitel iDNES.cz.

Čtenáři mohli v únoru na iDNES.cz vyhrát vstupenky na předpremiérové představení nového českého filmu Vratné lahve, prověřit své znalosti v kvízu k výročí 25. února či hlasovat o nejdůležitější událost měsíce ledna.

iDNES.cz je nejdůvěryhodnější zpravodajský portál. Dle průzkumu agentury STEM/MARK jsou o tom přesvědčena 52 % internetové populace. V listopadu loňského roku získal iDNES.cz ocenění Křišťálová lupa za nejlepší zpravodajství na internetu.