Hlavní navigace

ZPRÁVY TV PRIMA S PAVLEM ZUNOU A MIRKOU ČEJKOVOU

[Tisková zpráva] První moderátorskou dvojicí, která uvede novou podobu Zpráv TV Prima, bude Pavel Zuna s Mirkou Čejkovou. „S Mirkou Čejkovou jsme se dohodli na uzavření smlouvy. Věřím, že právě tato dvojice bude vynikajícím odrazovým můstkem pro Zprávy od 19.30 hodin,“ řekl dnes výkonný ředitel TV Prima Petr Chajda.

Sdílet

Zprávy TV Prima se divákům v novém studiu, s novou znělkou a novou grafikou představí 4. února. „Je to velmi symbolické datum, bude to přesně 9 let, kdy jsme s Mirkou poprvé společně uváděli zprávy. Pro oba to přitom byla premiéra v moderování ve dvojici,“ připomněl Pavel Zuna, šéfredaktor zpravodajství TV Prima.

Moderování právě s Pavlem Zunou označila Mirka Čejková za jeden z hlavních motivů pro vstup do zpravodajství TV Prima. „Známe se velmi dobře, máme podobné povahy a víme, co od sebe můžeme čekat,“ řekla nová moderátorka. Na vysílání se podle svých slov výrazně nepřipravuje: „Živé vysílání se nedá naučit a nedá se na něj zvlášť připravit, podstatná je praxe.“

V moderování Zpráv TV Prima se budou v dalších dnech postupně střídat i další dvě dvojice – Světlana Zárubová s Romanem Fojtou a Terezie Kašparovská s Jiřím Chumem.