Hlavní navigace

Zuřivost a šílenství hrdinů

[Tisková zpráva] SOBOTA - V sobotu odvysílá od 20.15 hod Prima COOL filmové zakončení kultovní komediálního seriálu z korejské války M.A.S.H. s podtitulem Nashledanou, sbohem a amen. Objeví se v něm staré známé seriálové postavy, které se všechny těší na oficiální ohlášení konce války a plánují, co budou dělat po návratu domů. Plukovník Potter se nemůže dočkat, až se stane venkovským doktorem, Charles se chystá nastoupit do nemocnice v Bostonu, Klinger chce zůstat v Koreji, ale Hawkeye uvažuje o tom, že nastoupit na chirurgii ve velké nemocnici, po čemž vždy toužil, možná nebude tím pravým. Filmové zpracování závěru seriálu M.A.S.H. se stalo v době svého odvysílání nejsledovanějším pořadem v historii USA. Plná verze snímku má tři hodiny, avšak byla sestříhána pro televizi na pouhé dvě hodiny.

Sdílet

Hororové drama s názvem Zuřivost se odehraje v sobotu od 22.25 hod. Agent tajné americké služby, která se zabývá únosy a výzkumem dětí s výjimečnými psychickými schopnostmi, unáší syna Robina svému bývalému kolegovi ze CIA Peterovi. Jedinou možností otce, jak se spojit se synem, je prostřednictvím mladé dívky Gillian, která je obdařená stejnými schopnostmi jako Robin. V hlavní roli snímku slavného režiséra Briana De Palma (Nedotknutelní, Mission Impossible aj.) se objeví Kirk Douglas. Pro herečku Daryl Hannahovou se zde jedná o filmový debut.

NEDĚLE – V neděli se můžete těšit na pokračování komedie z africké pouště Bohové musí být šílení 2. Křovácký lovec XiXao se tentokrát vydá se svými dětmi, Xisou a jejím mladším bratrem Xirem, na lov. Děti se však nešťastnou náhodou otci ztratí. Paralelně se odehrává příběh americké právničky Ann Taylorové, která se neprozřetelně vydá na krátký vyhlídkový let a zoolog Stephenem, aniž by tušila, jaké nástrahy na ně číhají v nevyzpytatelné přírodě. Jak bude vypadat další setkání civilizací nedotčených obyvatel Afriky s americkými občany?

Třetí díl kultovního snímku Blade, s podtitulem Trinity, se představí v neděli od 22.00 hod. Po ztrátě nejbližších se Blade nechá chytnou zkorumpovanou policií, v jejíž skupině se před lidmi ukrývají upíři. Ze zajetí Bladeho vysvobodí až „noční lovci“, kteří na oplátku žádají spolupráci proti společnému nepříteli – čerstvě probuzenému Draculovi. I když se boj jeví jako předem prohraný, na poslední chvíli vymyslí spolubojovníci tajnou zbraň. Hlavní role se ve snímku ujal již tradičně herec Wesley Snipes. K filmu existuje i alternativní konec, který se nakonec objevil jen na DVD. Režisér Goyer v něm nechal zemřít všechny upíry i s hlavním hrdinou.