Hlavní navigace

Zvířata ze Zoo Praha trojrozměrně v televizní nabídce UPC

[Tisková zpráva] Praha, 28. 6. 2010. Televizní stanice HD+, exkluzivně dostupná pouze v televizní síti UPC, nově nabízí jedinečný 3D pořad o zvířatech z pražské Zoo. Hlavními hrdiny pořadu se stávají mimo jiné tučňáci, žirafy, hroši či velbloudi.

Sdílet

„Divák bude jen stěží odolávat pokušení si roztomilá zvířata pohladit", říká Milan Hanuš, ředitel výroby HD+ a dodává: „plánujeme, že v tomto unikátním natáčení z pražské ZOO budeme i nadále pokračovat.“

HD+ nabízí pravidelné vysílání pořadů ve formátu 3D denně od 11:30 hod, 18:30 hod a 00:30 hod. Diváci mohou v tomto formátu sledovat nejen pořady výrobců 3D televizorů, 3D filmy o filmu, ale především originální českou produkci.

3D vysílání na HD+ se opírá o dvě technologická řešení. První je určeno majitelům 3D televizorů se speciálními 3D brýlemi. Druhý typ vysílání pak mohou sledovat i ti zákazníci UPC, kteří nemají 3D televizor. Postačí jim totiž pouze brýle s červeným a zeleným filtrem. Diváci jsou vždy před začátkem 3D vysílání upozorněni, o jaký typ 3D pořadu se jedná a co si jeho sledování vyžaduje.

3D pořad z pražské ZOO mohou sledovat domácnosti s 3D televizory.