Hlavní navigace

Na veletrhu CeBIT 2010 představuje ZyXEL produkty zaměřené na budoucnost: „Connecting the Future“

[Tisková zpráva] Hsinchu, Tajwan, 11.2.2010. V letošním roce se největší technologický veletrh na světě CeBIT koná v Hannoveru v Německu od 2. do 6. března. ZyXEL Communications (TSE:2391), přední světový poskytovatel vysokorychlostních přístupových řešení, plánuje představit širokou řadu komplexních produktů a řešení v pavilonu 13, stánku C70. Výstavní stánek společnosti ZyXEL je postaven na motivu „Connecting the Future“ a soustředí se na konvergované technologie, které předjímají budoucí vývoj.

Sdílet

Pavilon 13 (Hall 13), který se zaměřuje na strategii německé vlády „Broadband World“, je ideálním místem k představení vysokorychlostních řešení. V tomto roce ZyXEL také představí kompletní FTTx řešení a platformu OSGi pro poskytování služeb „na vyžádání“ (service-on-demand).

„ZyXEL se soustředí na inovace a využití nejmodernějších technologií, aby splnil všechny požadavky zákazníků – dokonce i ty budoucí,“ říká CEO společnosti ZyXEL Dr. Shun-I Chu. „Na veletrhu CeBIT 2010 se chystáme představit širokou řadu síťových řešení, od produktů a řešení „future-proof“, až po výkonná a spolehlivá řešení pro síťové operátory, organizace a spotřebitele.

ZYXEL Green IT
ZyXEL na veletrhu CeBIT představí další „zelené technologie“ v rámci řady nových ekologických produktů. Úsporné funkce a konstrukce výrobků ZyXEL šetří energií inteligentním způsobem a pomáhají zákazníkům snížit náklady na elektrickou energii, avšak nikoli na úkor výkonu nebo nabídky funkcí.

Pro poskytovatele: Transformace k diferencovaným službám („multi-service“) pro větší zisk
Výrobky ZyXEL pomáhají při rychlejší transformaci a využití technologií FTTx, které vedou k širší nabídce služeb a vytvářejí tak předpoklad k větším výnosům jak pro operátory, tak pro poskytovatele. Nabídka komplexních FTTx řešení zahrnuje aktivní optické Gigabitové připojení, VDSL2 17a/30a, ADSL2+ (jako záloha) a řešení G.SHDSL/bis EFM a GEPON. Všechny tyto výrobky umožní telco operátorům a poskytovatelům nabízet pokročilé funkce za podstatně nižších realizačních nákladů.

Na veletrhu CeBIT plánuje ZyXEL představit průlomovou multi-service aplikaci: „Smart Home Automation“. Jak rostou požadavky zákazníků, musí poskytovatelé vytvářet nové personalizované služby, kterými se odliší od konkurence. Za tímto účelem nabízí ZyXEL platformu OSGi pro „služby na vyžádání“ (service-on-demand).

Pro resellery: Adaptivní růst – konvergence, komunikace a spolupráce
Řešení ZyXEL jsou cíleně konstruována tak, aby splnila kritéria pro flexibilní mobilitu, robustní zabezpečení, vysokou míru škálovatelnosti a snadnou správu. Mezi vystavovanými výrobky budou unifikované bezpečnostní brány, zařízení pro IP telefonii, WLAN AP/kontroléry a LAN switche pro větší organizace. Dále se budete moci seznámit s komplexními hotspot řešeními pro připojení k internetu (hospitality) se snadnou instalací, bezdrátovými systémy s integrovaným zabezpečením, výkonnými zabezpečovacími technologiemi SME, ekonomickými virtualizačními řešeními s vysokou dostupností (HA) a řešeními pro IP dozor využívající inteligentní PoE technologii.

Switche ZyXEL GS2200–24P a GS1500–24P s inteligentní PoE technologií umožňují napájet zařízení přes ethernetový kabel, čímž se eliminuje nutnost instalovat nákladné samostatné elektrické kabely. Inteligentní technologie PoE umožňuje přivádět k připojeným zařízením (vybaveným automatickou detekcí) jen tolik energie, kolik potřebují. Využití technologii PoE pro IP dozor není pouze ekonomické řešení, ale také výhodné řešení z hlediska kontroly systémových funkcí.

SOHO/domácí uživatelé: inspirace pro „nekonečný digitální život“
V rámci své strategie zaměřené na kompletní řešení pro digitální domov vystaví ZyXEL na veletrhu CeBIT nejnovější řešení pro domácí připojení a zábavu. Tyto výrobky mají přátelské rozhraní nové generace, díky kterému uživatelé ušetří více času, nejen při provozu, ale i při instalaci. Na veletrhu CeBIT ZyXEL dále představí nový design svých modelových řad. Nový elegantní styl výrobků ZyXEL pro domácí užití naplňuje beze zbytku představy uživatelů o estetické kombinaci technologie a domácnosti.

Ukládací zařízení NSA221 s kapacitou až 4TB s dvěma diskovými poli a certifikací DLNA 1.5 nabízí komplexní funkce pro správu dat, ukládání, streamování, sdílení a přehrávání multimediálních souborů. Díky uživatelsky příjemnému instalačnímu průvodci a rozhraní, které v sobě integruje přehrávač médií, představuje NSA221 ideální řešení pro snadné přehrávání multimediální souborů. Navíc disponuje NSA221 úspornými funkcemi, jako např. plánované vypnutí/zapnutí, inteligentní ovládání rychlosti ventilátorů a hibernace disků, které tak k pohodlnému ovládání navíc přidávají úsporu energie.

Nabídka výrobků
Více informací o výrobcích firmy ZyXEL naleznete na stránkách www.zyxel.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).