Hlavní navigace

ZyXEL G-1000 v2 – nový Wi-Fi přístupový

[Tisková zpráva] V Praze dne 9. listopadu 2006 – ZyXEL Communications (TSE:2391), přední světový výrobce řešení v oblasti vysokorychlostního přístupu na internet a síťových řešení představuje Wi-Fi přístupový bod G-1000 v2. Je kompatibilní se standardem 802.11g, což umožňuje rychlost přenosu dat až do rychlosti 54 Mbps, a taktéž zajišťuje bezproblémovou spolupráci se všemi Wi-Fi zařízeními, které jsou kompatibilní s tímto standardem. Navíc funkce zabezpečení sítí WLAN je zárukou spolehlivého a bezpečného bezdrátového připojení.

Sdílet

G-1000 v2 nabízí kompletní zabezpečovací funkce jako je WPA/WPA2 šifrování (Wi-Fi Protected Access) stejně jako standard autorizace uživatele bezdrátové sítě IEEE 802.1×.

Díky pokročilé funkci filtrování MAC může správce G-1000 v2 stanovit, kdo získá přístup k řídícím aplikacím a zablokovat přístup všem ostatním, a zabránit touto cestou neautorizovaným změnám v konfiguraci sítě. ZyXEL G-1000 v2 je charakteristický svou bohatou škálou nastavitelnosti a snadností konfigurace. Díky svým odnímatelným anténám je G-1000 v2 je schopný splnit všechny požadavky. Například zvětšení dosahu sítě je možné pomocí záměny standardní odnímatelné antény, za jinou umožňující větší dosah signálu. Je možné taktéž použít směrovou anténu, pro zabezpečení dokonalejší komunikaci v kanceláři bez strachu z toho, že se signál dostane mimo budovu.

G-1000 v2 podporuje Inter Access Point Protocol (IAPP), což umožňuje se volně pohybovat mezi jednotlivými přístupovými body. Tato vlastnosti může být využívána například VoIP telefony a tímto způsobem je možné zvětšit dosah jejich použitelnosti bez poklesu kvality spojení a komfortu užívání. G-1000 v2 zajistí dostupnost bezdrátové sítě ve všech koutech kanceláře, beze strachu z mrtvých bodů či výpadků konektivity, což uživatelům umožní bezproblémový zabezpečený přístup k internetu.

G-1000 v2 bude dostupný ve čtvrtém čtvrtletí roku 2006. Pro přesnější informace o dostupnosti, prosím kontaktujte nebližšího distributora produktů ZyXEL nebo prosím navštivte webové stránky: www.zyxel.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).