Hlavní navigace

ZyXEL na Facebooku

[Tisková zpráva] Společnost ZyXEL Communication, přední světový výrobce síťových a internetových řešeních, se rozhodla vydat populární cestou komunikace prostřednictvím sociální sítě. Společnost se tak chce přiblížit i běžným uživatelům IT technologií. Momentálně ZyXEL spravuje svou profilovou stránku na Facebooku, jejímž fanouškem se může stát každý.

Sdílet

ZyXEL fanoušek se tak může dozvídat o aktuálních i připravovaných novinkách, o zajímavostech ze zákulisí společnost. Získá přístup k foto příspěvkům z různých akcí, dozví se o atraktivních soutěžích o ceny.  
 

O společnosti ZyXEL

ZyXEL Communications Corp. má  sídlo na Tajwanu (Hsinchu) a je předním světovým dodavatelem kompletních síťových řešení. Rozsáhlá nabídka IP síťových řešení  společnosti ZyXEL zahrnuje přístupové mul­tiplexery, zařízení  pro instalaci u zákazníka (CPE), bezpečnostní zařízení a bezdrátová zařízení. Společnost ZyXEL pomáhá malým a středním organizacím a poskytovatelům služeb k zajištění výkonné a spolehlivé sítě. ZyXEL úzce spolupracuje s prodejci síťových zařízení, telekomunikačními společnostmi, poskytovateli služeb a dalšími velkými organizacemi po celém světě. 

Více informací o spo­lečnosti ZyXEL naleznete na stránkách www.zyxel.cz nebo www.zyxel.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).