Hlavní navigace

ZyXEL nabízí službu „Next Business Day“ a „Next Business Minute“

[Tisková zpráva] Praha (13.10.2008) - ZyXEL opět vychází vstříc svým zákazníkům a v rámci zkvalitňování servisní péče představuje službu „Next Business Day“ (NBD Servis). Ta klientům ZyXELu zaručí, že v případě problému dostanou náhradní zařízení v následující pracovní den po nahlášení. Služba NBD je zahrnuta v ceně produktu a zákazník za ni nic neplatí.

Sdílet

NBD Servis je servisní služba vysoké úrovně, která je zahrnuta v ceně vybraných výrobků, zakoupených po 1. 10. 2008. V případě problémů se zařízením ZyXEL garantuje služba NBD doručení náhradního zařízení v následující pracovní den. Takto rychlé odstranění problému v následující pracovní den lze využít za předpokladu, že servisní požadavek byl uplatněn v pracovní den do 12 hodin.

Servis do dalšího dne je v ceně
Výhodou záruční služby NBD Servis je skutečnost, že je zahrnuta v ceně zařízení. Zákazník jen pošle mailem nebo faxem požadavek a do druhého dne se může těšit z náhradního zařízení. Tuto službu lze využívat po dobu standardní pětileté záruky, kterou ZyXEL na českém trhu nabízí.

Služba NBD je zatím určena pro vybrané výrobky ZyXELu (klíčové produkty pro infrastrukturu) a je zahrnuta v základní ceně. Úplný seznam produktů, ke kterým lze využít službu Next Business Day najdete na www.zyxel.cz.

NBM – Více než NBD
Pro účely projektů a aplikací pro které je NBD servis neakceptovatelný (nepřetržité provozy jakými jsou např. výrobní linky) nabízí ZyXEL individuální projektovou podporu, označovanou interně „Next Business Minute“. Zákazníkovi je v takovém případě poskytnut náhradní produkt/y v ceně projektu nebo s výraznou slevou. Takovéto záložní zařízení pak funguje k okamžité výměně na místě.

O společnosti ZyXEL
Společnost ZyXEL byla založena v roce 1989 na Taiwanu a v současnosti je předním dodavatelem kompletních řešení širokopásmových technologií pro telekomunikační společnosti, malé a střední firmy i domácí uživatele. ZyXEL se v rámci svých řešení může pochlubit nejnovějšími a nejmodernějšími síťovými prvky jako Triple Play, Quality of Service (QoS), Network Security a Network Management. Produkty a služby firmy ZyXEL jsou určeny pro firmy i domácí uživatele, kteří si tak mohou užívat vysoce kvalitních a univerzálních multimediálních aplikací v rámci bezpečného a snadno ovladatelného síťového prostředí. Díky společné síle 29 obchodních zastoupení a 3 vývojových center po celém světě se roční příjem firmy ZyXEL v roce 2007 vyšplhal na 480 milionů amerických dolarů. V současné době má firma přes 3.100 zaměstnanců a distributory v 70 zemích, kteří jsou schopni obsáhnout na 150 regionálních trhů. Pro více informací navštivte: www.zyxel.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).