Hlavní navigace

ZyXEL NBG-318Sv2: Rychlá a bezpečná síť bez dodatečných kabelů

[Tisková zpráva] Praha (23.10.2008) – ZyXEL uvádí na český trh bezdrátový směrovač a adaptér pro přenos dat po elektrických rozvodech – ZyXEL NBG-318Sv2. Tato novinka umožňující vytvořit domácí síť jednoduše a snadno bez dalších kabelů navíc představuje vynikající kombinaci ceny a výkonu.

Sdílet

Přístroj ZyXEL NBG-318Sv2 nabízí možnost připojení jak bezdrátově, tak po elektrických rozvodech ve standardu HomePlug AV. Stávající elektrické rozvody lze využít k plánování a vytvoření páteřního připojení, doplnit tyto rozvody přístrojem NBG-318Sv2 a rozšířit signál do všech potřebných míst.

Bezpečnost především
Zařízení NBG-318Sv2 je skvělým řešením pro vytvoření domácí sítě na bázi elektrických rozvodů. Díky technologii HomePlug AV nabízí přenosovou rychlost až 200 Mbps. Sdílet síťová zařízení a mít rychlé internetové připojení přes bezpečnou a vysokorychlostní síť bez dodatečných kabelů je nyní možné právě díky NBG-318Sv2.

Vestavěné pokročilé funkce QoS činí z přístroje NBG-318Sv2 optimální zařízení pro poskytovatele komplexních služeb: zajišťují kvalitní přenos obrazu, rychlý přístup k internetu a současně hlasové služby. Zabezpečení 128bitovým šifrováním AES zajišťuje bezpečné síťové připojení k internetu a rovněž sdílení síťových zařízení.

Rychlý bezdrátový přístup k internetu a multimédiím
Díky technologii Super G vyvinuté firmou ZyXEL se přenosová rychlost pohybuje až na hranici 108Mbps, což je dvojnásobek obvyklé rychlosti dosahované ve standardu 802.11g. Mimořádná rychlost znamená spolehlivý a rychlý přenos („streamování“) multimediálních dat.

Informace o dostupnosti: Zařízení ZyXEL NBG-318Sv2 je běžně dostupné v ČR prostřednictvím distribuční sítě partnerů společnosti ZyXEL. Koncová cena NBG-318Sv2 je 2 600,– Kč bez DPH.