Hlavní navigace

ZyXEL NBG-419N Výkonný, bezpečný a „zelený“ WiFi Router

[Tisková zpráva] ZyXEL představuje nový router určený pro domácí uživatele. Vyznačuje se vysokou přenosovou rychlostí díky 802.11n, je připraven na hry i multimédia a je šetrný k životnímu prostředí.

Sdílet

Pro hry i video
Díky rychlé technologii 802.11n je nový ZyXEL skvělý jak pro on-line hráče síťových her, pro které je důležité nízké zpoždění na síti, tak pro filmové fanoušky, kteří sledují filmy v HD rozlišení. Router je totiž schopen vzduchem přenést až 300 Mb/s, což s rezervou stačí i pro nejnáročnější filmy. Díky technologii Wi-Fi Multimedia (WMM) dokáže router automaticky rozpoznat typ přenosu dat a sám určí prioritu. Telefonování pomocí VoIP, hraní on-line her i streamování videa tak bude probíhat bez chyb.

Easy mód, Expert mód
Řada routerů nabízí příliš jednoduché prostředí, ve kterém si nemůže zkušený uživatel nastavit žádné parametry. Naopak poloprofesionální produkty jsou pro běžné domácí uživatele příliš složité. NBG-419N vyhoví každému – nabízí totiž dva provozní mody. V „Easy“ modu dokáže router nakonfigurovat úplně každý, vše je velmi jednoduché, v „Expert“ modu zase zkušený uživatel může provést libovolné nastavení každé části routeru.

Úsporný
NBG-419N je šetrný k životnímu prostředí. Nabízí možnost vypnout bezdrátovou část Wi-Fi v zadaném čase přímo ve webovém rozhraní routeru. Navíc lze Wi-Fi rychle aktivovat nebo deaktivovat tlačítkem na routeru. Vypnutí bezdrátové části nejenže sníží spotřebu elektrické energie, navíc není z antény vyzařováno žádné mikrovlnné záření. Další výhodou bezdrátové části je, že její výkon lze regulovat v šesti krocích. Pokud nechcete pokrývat velký prostor, jednoduše výkon snížíte. To se projeví příznivě na spotřebě i na přítomnosti mikrovln.

Připojení jedním kliknutím
Připojení bezdrátového klienta už nemůže být jednodušší. Díky tlačítku WPS (Wi-Fi Protected Setup) stačí pro připojení jedno kliknutí. Zapomeňte na složité zadávání klíčů a hesel. Navíc je WPS maximálně bezpečný.

Plná bezpečnost
Samozřejmostí je přítomnost nejnovějších technologií z oblasti bezpečnosti. Bezdrátový přenos je zabezpečen pomocí WEP, WPA nebo WPA2, NBG-419N je odolný proti DoS i jiným útokům z internetu. Nechybí ani další technologie, které zaručují routeru vysokou úroveň bezpečnosti.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).