Hlavní navigace

ZyXEL představuje multimediální dvoupásmový Wi-Fi router pro domácnosti a malé kanceláře

[Tisková zpráva] Praha, 19. července 2006 - ZyXEL Communications (TSE:2391), globální dodavatel síťových řešení pro vysokorychlostní přístup na Internet dnes představuje nový P-334U/P-335U dvoupásmový 802.11a/g Wi-Fi router navržený speciálně pro domácnosti a malé kanceláře. ZyXEL P-334U/P-335U se může pochlubit podporou připojení bezdrátových klientů 802.11a/g, inteligentním ovládáním propustnosti (bandwidth management) a robustním firewallem. Všestrannost Wi-Fi routeru ZyXEL P-334U/P-335U umožňuje jeho uživatelům využít výhod obou bezdrátových standardů v zabezpečeném širokopásmovém sdíleném prostředí.

Sdílet

ZyXEL P-334U/P-335U integruje IEEE 802.11a a 802.11g standardy do jednoho zařízení, které poskytuje vysokorychlostní a kvalitní přenos dat pro všechny připojené uživatele. Navíc je v něm zabudován 4-portový switch, díky kterému ZyXEL P-335U se schopností sdílet tiskárny pomocí USB portů, umožňuje uživatelům domácích a malých kancelářských sítí tisknout z kteréhokoliv místa, kde zrovna pracují. Z důvodů maximalizace využití šíře pásma pro „Triple Play“ aplikace, exkluzivní a chytrý Media Bandwidth Management v2 od firmy ZyXEL automaticky upřednostňuje síťově náročné služby jako je video streaming nebo IP telefonie. Tato inteligentní funkce zajišťuje hladký průběh aplikací náročných na šíři pásma bez poklesu kvality internetového připojení.

Pro efektivní využití šíře pásma na bezdrátovém rozhraní se připravuje nový firmware, díky kterému bude ZyXEL P-334U/P-335U podporovat standard IEEE 802.11e Wi-Fi Multimedia (WMM). WMM umožňuje vymezit více WLAN síťových zdrojů na preferované video a hlasové služby pro lepší multimediální zážitek.

Pro bezpečnost přicházi ZyXEL P-334U/P-335U se zabudovaným SPI firewallem a DoS/DDoS ochranou. Díky OTIST (One Touch Intelligent Security Technology) technologii firmy ZyXEL, je kódování dat mezi P-334U/P-335U a podporovanými Wi-Fi kartami ZyXEL aktivováno jednoduše zmáčknutím tlačítka na routeru. 256-bitový klíč, WPA a WPA2 dále zaručí nejpřísnější bezdrátové zabezpečení. Pro další informace o ZyXELu P-334U/P-335U prosím navštivte webové stránky firmy ZyXEL na adrese: http://www.zy­xel.com/.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).