Hlavní navigace

ZyXEL představuje nový ethernetový adaptér HomePlug PL-100 pro snadné zasíťování počítačů prostřednictvím elektrických rozvodů

[Tisková zpráva] Praha, 12. června 2006 – ZyXEL Communications (TSE:2391), globální dodavatel síťových řešení pro širokopásmový přístup na Internet dnes představuje nový ethernetový adaptér ZyXEL HomePlug PL-100 z rodiny Powerline. Zařízení dokáže přeměnit existující elektrické rozvody v bytě nebo kanceláři na výkonnou datovou infrastrukturu. Nutnost složité instalace kabelů odpadá a přitom všechny počítače v síti můžou sdílet data a současně Internetové připojení. Elektrickou zásuvku lze efektivně využívat pro napájení 220V a současně pro přístup na Internet.

Sdílet

Přenosová rychlost dat až 85Mbit/s
Ethernetový adaptér ZyXEL PL-100 zaručuje vysoký výkon s maximální rychlostí datového přenosu až 85 Mbit/s. S PL-100 lze pohodlně brouzdat na webu, připojovat se k emailu a snadno stahovat objemné soubory prostřednictvím elektrického rozvodu.

56bitová bezpečnostní ochrana (DES)
Pomocí 56bitového bezpečnostního šifrování DES ZyXEL PL-100 lze ochránit data sdílené na elektrické síti. Riziko neoprávněného průniku do domací nebo firemní sítě se díky šifrování výrazně znižuje. Uživatelé teď mohou bezpečně brouzdat Internetem z jakékoli místnosti svého domova, kde se nachází elektrické zásuvky.

Instalace kabelového vedení není třeba. ZyXEL PL-100 je vhodným řešením pro domácí uživatele, požadující rozšíření LAN bez složité instalace kabelů. ZyXEL PL-100 se jednoduše připojí do síťové zásuvky a domácí/firemní počítačová síť je na světě.