Hlavní navigace

ZyXEL přichází s nižší řadou ethernetových přepínačů

[Tisková zpráva] Praha, 16. února 2005 – ZyXEL Communications (TSE:2391), globální poskytovatel síťových řešení pro širokopásmový přístup, se řadí také mezi přední světové výrobce kvalitních síťových přepínačů. ZyXEL nyní představil novou cenově výhodnou řadu ethernetových přepínačů ES–108P, ES–116P a ES–124P pro domácnosti a malé kancelářské sítě. Nové přepínače byly navrženy zejména, aby zvýšily výkon a účinnost kancelářské sítě a zároveň obsahovaly interní adaptér pro přívod elektrického proudu. Díky funkci N-way auto-negotiation umožňují přepínače ES-108P/116P/124P propojení okolních sítí maximální možnou rychlostí s automaticky aktivovaným módem pro duplexní provoz pásma umožněním obousměrné komunikace, který ocení i náročnější uživatelé.

Sdílet

Díky flexibilnímu nastavování eliminujícím možnost přetížení systému za pomocí automatického přidělování pásem jsou přepínače ZyXEL ES-108P/116P/124P spolehlivým řešením pro provoz 10/100 Mbps sítí. Nehraje přitom velkou roli, jak vysoké jsou nároky na kapacitu sítí, nové přepínače s interním adaptérem uspokojí všechny požadavky spolehlivým síťovým a cenově dostupným řešením navrženým zejména pro domácnosti a malé kanceláře.

Funkce Store-and-forward zajišťuje nízké riziko opožďování a doručování chybných paketů. Plug-and-play a vícenásobná kompatibilita síťového protokolu řady přepínačů ES-180P/116P/124P napomáhá ke snadnější a rychlejší instalaci než tomu bylo u starších zařízení.

Přepínače ZyXEL ES-108P/116P/124P podporují řadu vlastností, díky nimž jsou schopny zajistit spolehlivý datový provoz a zajistit dostatečnou kvalitu služeb. Kompaktní vzhled přepínačů ZyXEL ES-108P/116P/124P najde uplatnění v běžném pracovním prostředí, díky možnosti instalace do racku.

Hlavními přínosy ethernetových přepínačů ZyXEL ES-108P/116P/124­P jsou:

  • 8/16/24 automatické snímání duplexních ethernetových portů 10/100
  • Interní adaptér pro přívod elektrického proudu
  • Podpora přepínacího módu Store-and-Forward
  • Automatické nastavování portů (MDI-II/MDI-X)
  • Možnost instalace do racku

O společnosti ZyXEL Communications
ZyXEL je největším světovým dodavatelem DSL routerů (Gartner Group, srpen 2005). Jakožto specializovaná firma v oblasti širokopásmového přístupu na internet a komplexních síťových řešení, integruje ZyXEL do své nabídky produktů technologie WAN, LAN, xDSL, firewall, wireless LAN, VoIP a routery. Centrála společnosti ZyXEL leží na Tchajwanu a její produkty jsou nabízeny ve více než 150 zemích pěti kontinentů. České zastoupení společnosti ZyXEL bylo otevřeno v roce 2004 a nese zodpovědnost za trhy v České republice, Slovenské republice a v Polsku. Rozhodnutí otevřít kancelář společnosti ZyXEL v České republice je logickým krokem rozvoje společnosti a odpovědí na vzrůstající poptávku po řešeních s přidanou hodnotou a produktech společnosti ZyXEL.

Pro další informace o společnosti a jejich produktech, navštivte internetové stránky www.zyxel.com nebo www.zyxel.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).