Hlavní navigace

ZyXEL připojil Google!

[Tisková zpráva] 6. listopadu se v Kongresovém centru uskutečnil Google Developer Day 2009. Technické zázemí pro připojení k internetu zajistil ZyXEL.

Sdílet

Tak jako vloni se i letos v Praze konal Google Developer Day (GDD). Tentokrát v Kongresovém centru. GDD je setkání vývojářů s produktovými manažery Googlu. Ti všichni potřebují připojení k internetu, které technologicky zabezpečil ZyXEL. Celé kongresové centrum bylo pokryto třiceti access pointy ZyXEL NWA-3100, které zajistily Wi-Fi signál v každém koutě, o bezpečnou konektivitu se postaral firewall ZyWALL USG 1000. Návštěvníci GDD tak měli k dispozici rychlé, bezpečné a stabilní připojení do internetu.

ZyXEL NWA-3100 je profesionální access point s kompletní bezpečnostní výbavou. Podporuje standardy 802.11a/b/g, pracuje tedy v pásmu 2,5 i 5 GHz. Je optimalizován pro přenos hlasu, má certifikaci WMM a unikátní funkcí ATC (auto traffic classifier), pro automatickou prioritizaci trafficu. Pro pokrytí místa s velkým množstvím klientů je optimální volbou.

ZyWALL USG 1000 je vlajkovou lodí mezi firewally z rodiny ZyWALL. V jednom okamžiku zvládne vytvořit až 1000 bezpečných VPN tunelů pro připojení do firemní sítě, je vybaven systémem, který kontroluje obsah paketů (Intrusion Detection and Prevention), takže dokáže odhalit červy, viry i trojské koně. Samozřejmostí je regulace šířky pásma a QoS. Nechybí desítky dalších funkcí, které dělají z tohoto firewallu jednu z nejlepších bezpečnostních bran na světě. GDD tak bude jen malou výzvou pro tento firewall.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).