Hlavní navigace

ZyXEL propojil rozsáhlou obchodní síť výrobce plastových oken „Svět oken“

[Tisková zpráva] Společnost Svět oken, s.r.o., jeden z největších výrobců plastových a hliníkových dveří a oken v ČR, nyní využívá nejmodernější typ propojení své obchodní sítě přes internet. Více jak 90 prodejních poboček je díky firewallům ZyXEL v on-line spojení s centrálou firmy.

Sdílet

Veškerá datová  komunikace, včetně důvěrných informací jakými je například výměna ceníků, obchodních nabídek či informací o zákaznících je směrována přes zabezpečené šifrované spojení – tzv. VPN (Virtual Private Network), které vytváří a zabezpečuje technologie ZyWALL USG (Unified Security Gateway).

Použité firewally ZyXEL ZyWALL USG díky ICSA certifikacím splňují nejpřís­nější nároky na kompatibilitu, snadnou integraci a následnou správu celého řešení. Typ použitého šifrování (IP Sec) patří k nejbezpečnějším na trhu.

Hlavní předností  produktů společ­nosti ZyXEL vysvětluje Martin Bratičák (Indirect Sales Channel Manager): „Naším hlavním obchodním benefitem je poměr ceny a výkonu. Firma Svět oken tak získala za příznivou cenu vysoce funkční a kvalitní řešení pro zabezpečené propojení své rozsáhlé obchodní sítě.“