Hlavní navigace

Víc než jen update: ZyXEL uvádí na trh nový firmware ZyWALL ZLD v2.20 pro řadu unifikovaných bezpečnostních brán USG

[Tisková zpráva] Společnost ZyXEL Communications (TSE: 2391), přední dodavatel vysokorychlostních přístupových řešení, dnes oznámila uvedení nového firmwaru v2.20 ZyWALL ZLD pro řadu USG. Nový firmware nabízí zákazníkům nové funkce pro snadnou instalaci zařízení, vysoký výkon a nízké provozní náklady.

Sdílet

Nový firmware ZyXEL ZLD v2.20 nabízí plnou řadu více než 90 vylepšených a nových funkcí, které mají za cíl pomoci uživatelům při instalaci a provozu řady ZyXEL Unified Security. Mezi výhody nového firmwaru patří nejenom vyšší bezpečnost, ale také všechny nutné mechanismy pro zvýšení síťové ochrany.

Řada ZyWALL USG je výkonné bezpečnostní řešení pro hloubkovou inspekci paktů pro malé organizace. Obsahuje v jednom balíčku firewall se stavovým filtrem (SPI), antivir, IDP (Intrusion Detection and Prevention), obsahový filtr, antispam a VPN (IPSec/SSL/L2TP). Vícevrstvé zabezpečení efektivně chrání zákaznické a firemní záznamy, duševní vlastnictví a kritické zdroje před vnějším i vnitřním ohrožením.

Nový firmware ZyWALL ZLD 2.20 byl poprvé představen na veletrhu CeBIT 2010 a od zákazníků na výstavě vysloužil skvělé uznání: „Snadné používání zařízení je klíčem k dnešnímu trhu, hlavně na úrovni malých organizací. Díky vylepšením ve verzi 2.20 získají stávající i noví zákazníci lepší funkce a vyšší výkon,“ „Řízení přístupu k Facebooku, Twitteru apod. ukazuje, že ZyXEL ví, co je potřeba v prostředí Web 2.0,“, a konečně „Řízení přístupu je stále důležitější, protože vede ke zvýšení produktivity práce. Oceňujeme funkce jako app patrol (aplikační patrola) a EPS, protože nám umožňují opět mluvit s našimi zákazníky.

Nové a vylepšené funkce ve firmwaru ZyWALL ZLD 2.20 usnadňují instalaci a provoz zařízení. Mezi nové a vylepšené funkce patří:

  • Snazší instalace v obchodních a podnikových sítích díky novému uživatelskému rozhraní s tabulkovým designem a vylepšenými diagnostickými volbami.
  • Vylepšena routovací architektura.
  • Funkce End Point Security podporuje antivirové bezpečnostní kontroly a osobní firewallový software.
  • Odstupňovaná kontrola aplikací na sociálních sítích umožňuje řídit šířku pásma a zvýšit produktivitu zaměstnanců.
  • Kromě SSL VPN pro Windows 7 nabízí nový firmware funkci Hybrid VPN pro flexibilní a bezpečný vzdálený přístup pro pobočky, zaměstnance pracující doma nebo zaměstnance na služebních cestách.
  • Vylepšená kvalita VoIP pro flexibilní VoIP realizace a podpora ústředny IP PBX.
  • Komplexní integrace MS Active Directory.

Upgrade na nový firmware ZyXEL je zdarma a pomůže podstatně snížit celkové náklady na vlastnictví (TCO). Bezplatný download firmwaru bude k dispozici na webové stránce ZyXEL a bude se týkat všech modelů USG (ZyWALL USG 100/200/300/1­000/2000). Ve spojení s licencemi UTM tak nyní ZyXEL nabízí další možnosti pro rozšíření nabídky výrobků a maximalizaci zisku při prodeji a provozu výrobků ZyWALL.

O společnosti ZyXEL
Byla založena v roce 1989 na Tajwanu jako ZyXEL Communications Corp. V současné době se jedná o vedoucího dodavatele kompletních širokopásmových přístupových řešení pro poskytovatele připojení, ale také pro podnikatelské subjekty a domácí uživatele. Od svého založení prošla společnost ZyXEL mnoha transformacemi v rychle se rozvíjejícím odvětví síťového průmyslu. V dnešní době patří ZyXEL mezi několik málo společností na světě, které jsou schopny dodat kompletní síťová řešení pro segmenty Telco, SME/Enterprise a Digital Home. Mezi řešení Telco patří přístupová síťová zařízení (bezdrátová i s pevným připojením), zařízení pro instalaci u zákazníka a switche třídy carrier. Mezi řešeními SME/Enterprise nalezneme unifikované bezpečnostní brány, LAN switche, WLAN zařízení a zařízení pro IP telefonii. Řešení Digital Home zahrnují zařízení pro síťové připojení a multimediální zařízení.

Společnost ZyXEL má 3200 zaměstnanců a 70 distributorů po celém světě ve více než 150 zemích. ZyXEL Communications Corp. má 29 obchodních zastoupení a dvě výzkumná a vývojová centra po celém světě. Další informace o společnosti ZyXEL naleznete na stránkách www.zyxel.com nebo www.zyxel.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).