Hlavní navigace

Alza.cz v pondělí otevře novou prodejnu bez obsluhy, letos chystá i třetí

Sdílet

Jan Sedlák 21. 6. 2018
Alza.cz Prodejna budoucnosti

Alza.cz v pondělí 25. června otevře druhou bezobslužnou Prodejnu budoucnosti, konkrétně na ulici Antala Staška nedaleko stanice metra Budějovická. Kapacita schránek bude podobná jako u pilotní prodejny na Floře. K dispozici bude necelých 400 schránek a část z nich bude naskladněna dopředu k přímému nákupu.

Boxy každopádně budou mít nové rozměry. Přibudou sloty pro uložení větších produktů, jako jsou televize, a také drobnější schránky. Alza při budování druhé prodejny bez prodavačů vycházela ze zkušeností a zavádí postupné úpravy.

„Stěžejní rysy zůstanou stejné jako u pilotu. Prodejna bude nadále sloužit pro komfortní a rychlé vyzvedávání objednávek i pro nákupy na místě s asistencí videooperátora. Na základě získaných zkušeností jsme ale upravili interiér, pozměnili světelnou navigaci, přidali hlasovou asistenci v hlavní místnosti a také velikosti schránek více odpovídají požadavkům zákazníků,“ uvádí společnost.

Alza chce s otevíráním Prodejen budoucnosti pokračovat. Ještě letos se jedna objeví u stanice metra Můstek v centru Prahy. První prodejna během pěti měsíců odbavila 22 tisíc zakázek a vygenerovala obrat téměř 23 milionů korun.

Jak vypadá první Prodejna budoucnosti na Flóře:

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 21. 6. 2018 16:02

    king014 (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz

    Nebylo by lepší si opravit chyby v tom jejich ešopu? Včera každou chvíli error 500