Hlavní navigace

Seznam předělal aplikaci pro HbbTV a chytré televizory

21. 10. 2021

Sdílet

Aplikace Seznam Autor: Seznam.cz

Pokud máte chytrý televizor značky Samsung, LG anebo je vybaven operačním systémem Android TV, můžete si nainstalovat novou televizní aplikaci od firmy Seznam.cz. Obsahuje videa z vlastní produkce Seznamu i partnerský videoobsah. 

Aplikace je rovněž dostupná prostřednictvím hybridního televizního vysílání HbbTV. Je možné ji vyvolat stisknutím červeného tlačítka na dálkovém ovládání při sledování stanice Televize Seznam.

Nová podoba televizní aplikace Seznamu
Autor: Seznam.cz

Nová podoba televizní aplikace Seznamu

Nová televizní aplikace Seznam.cz umožňuje na jednom zařízení přihlášení až šesti uživatelům, stejně jako to nabízí další služby společnosti Seznam.cz. Uživatelé tak mají pohodlný přístup i k novým epizodám z pořadů, které pod svým účtem odebírají.

Novinkou je sekce „Bavte se“, která funguje na podobném principu jako TikTok nebo Facebook Watch. Po jejím rozkliknutí čeká diváka nepřetržitý proud vtipných a virálních videí.

„Redakcí připravené playlisty se neustále aktualizují a na výběr jsou nejen krátkostopážové pořady, ale i filmy, rozhovory, seriály atd. HbbTV je navíc doplněna o playlist vybraných pořadů naší terestrické Televize Seznam. Díky vertikálnímu menu, které slouží jako rozcestník, je práce s aplikací velmi snadná,“ uvedl za Seznam.cz Igor Kalaš.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.