Hlavní navigace

Aukro dočasně zrušilo své provize u kategorie mobilů, notebooků a elektroniky

20. 3. 2020

Sdílet

Aukro.cz

Internetová aukční síň Aukro si nebude strhávat pro nadcházející dva měsíce provize z prodeje u kategorií mobily, elektronika a počítače. Opatření má souviset s koronavirovou krizí.

„Vedlejším efektem nouzové situace, kterou všichni zažíváme, bude bohužel i snížení příjmů u části obyvatel, případně dokonce jejich výpadek v důsledku ztráty zaměstnání. Tito lidé budou potřebovat peníze a budou se tak snažit zpeněžit svoje mobily, elektroniku nebo počítače,“ uvedl ředitel AukraMichal Oškera.

Kategorie Mobily a GPS na Aukru aktuálně obsahuje asi 40 tisíc položek, mobilní telefony z tohoto čísla tvoří přibližně desetinu. Kategorie elektroniky obsahuje nabídek řádově měně, momentálně se zde nalézá přibližně 7000 položek. Notebooky oproti tomu tvoří poměrně populární kategorii, kde se nyní nalézá přes 27 000 nabídek.

Zrušené poplatky se týkají fyzických osob i podnikatelských účtů.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Externí spolupracovník serveru Lupa.cz a expert na blockchain a kryptoměny. Jako šéfredaktor v minulosti vedl ADASTRA Business Intelligence Magazine a server ITbiz.cz. Dnes pracuje jako redaktor časopisu Forbes.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).