Hlavní navigace

Bolt míří do Ostravy, začal nabírat řidiče

25. 9. 2020

Sdílet

Auto, řízení, doprava Autor: Pexels.com

Estonský alternativní dopravce Bolt  připravuje spuštění své aplikace v Ostravě, začal již oslovovat  řidiče.

Nalákat k dokončení registrace je chce na peněžní bonusy. První bonus ve výši 2 000 Kč dostanou za dokončení registrace, která zahrnuje nahrání všech potřebných dokumentů, další (do 5 000 Kč) lze získat po odjetí prvních jízd.

Podmínky registrace zahrnují nahrát platný občanský průkaz, nebo povolení k pobytu na území ČR, řidičský průkaz a průkaz řidiče taxislužby. Dále je potřeba, aby řidič doložil koncesi pro provoz silniční motorové dopravy vozidly, která jsou určená pro přepravu maximálně devíti osob včetně řidiče, technický průkaz vozu a doklad o jeho pojištění (tzv. zelenou kartu). Nahrát musí také výpis z evidence vozidel taxislužby a čestné prohlášení dopravce.


„Věříme, že co nejdříve budeme schopni místním lidem nabídnout možnost dostupného, spolehlivého a k životnímu prostředí citlivého odvozu. Partnerským řidičům, kteří se s námi rozhodnou spolupracovat, nabízíme možnost nadprůměrných výdělků a flexibilní pracovní dobu. Jednáme i s místními taxi společnostmi, kterým můžeme přinést zajímavé navýšení tržeb,” prohlašuje k zahájení náboru Roman Sysel, regionální manažer Boltu pro střední a východní Evropu.

Rozšíření do krajských měst umožnila službě nová legislativa, která vstoupila v platnost na začátku července. Bolt plánuje na expanzi do krajských měst se všemi službami, které nabízí (odvoz auty, elektrické koloběžky, dovoz jídla) vynaložit přes 300 milionů korun.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).