Hlavní navigace

Brand Embassy má další investory a spojuje síly s globální CRM firmou Avaya

Sdílet

Jan Beránek 11. 10. 2016

Tuzemský startup se sídlem v Británii a s investorským krytím od Rockaway roste. Potom, co nabral bývalého šéfa Eurotelu Terrence Valeskiho ohlásil nové strategické partnerství. V hledání nových partnerů a velkých klientů pomáhá především Valeski. Alespoň podle šéfa firmy Víta Horkého.

“Před deseti lety tu nebyl chat, chytré telefony nebo sociální média a e-mail začínal. Dnes už tvoří digitální interakce víc než pětatřicet procent komunikace firem se zákazníky," vysvětlil důvody spolupráce s Brand Embassy na pražské konferenci Avaya Forum 2016 Patrik Monari z Avaya Global.

Firma loni propojila správu sociálních sítí s e-maily, chatem a diskusními fóry. Zároveň chce se svou cloudovou službou kromě velkých korporací začít operovat i ve vodách malých a středních firem. 

Horký ale ve firmě kromě nových partnerů uvítal i nové investory. Zatím ale nechce prozradit výši investice nebo jména. „Jedná se o české a americké peníze. Jsou to lidé se zkušenostmi z vedení operátorů a dalších velkých firem,“ tvrdí Horký.  

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.