Hlavní navigace

Brněnský Videoflot si rozjíždí vedlejšák. 60seconds chce dělat kreslená videa

25. 1. 2017

Sdílet

Minuta, ani o chlup déle. Kreslená videa, ve kterých se řekne o firmě nebo produktu všechno. V podstatě startupový pitch. To je nový projekt, který vznikl v útrobách brněnského startupu Videoflot a teď se pouští na svou samostatnou dráhu. 

„Zaznamenali jsme čím dál větší poptávku po vysvětlovacích videích, která vidíte nejčastěji na homepage firemních stránek značek s ne zcela triviálními produkty či službami,“ vysvětluje vznik projektu šéf Videoflotu, David Spáčil60seconds sází na videa kreslená a jako jeden z důvodů uvádí studii Tubular Insights, podle ní je na sociálních sítích sdílí třikrát více lidí než videa hraná a oproti běžnému videu si koupí službu popsanou v kresleném videu dvojnásobek diváků.

V rámci propagace spouští teď nový startup výzvu pro neziskovky. Ta s nejvíce zajímavým příběhem, posláním či projektem získá minutové animované explainer video zdarma.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).