Hlavní navigace

Cartoon Netwok HD začne o prázdninách prodávat reklamní čas českým klientům

5. 3. 2018

Sdílet

Cartoon Network Autor: Cartoon Network

Dětský televizní kanál Cartoon Network, jehož česká verze odstartovala loni v září, zahájil spolupráci s největšími lokálními operátory UPC, Digi, O2 TV a Skylink. Celoplošné vysílání v českém jazyce bude možné sledovat také v HD kvalitě.

Cartoon Network se také stal součástí nabídky tuzemského mediazastupitelství Atmedia, které bude zodpovědné za prodej spotů v reklamních blocích od začátku letošního léta. Kromě Cartoon Network zastupuje Atmedia i další dětské kanály, jako je Disney Channel, Tuty nebo CS mini.

„Máme radost, že tu děti budou moci sledovat své oblíbené pořady celoplošně ve vysokém rozlišení a v českém jazyce. Uvedení HD vysílání a prodeje reklamy obecně vnímám jako další krok v našem růstu a dalších investicích na lokálním trhu,“ říká Matthias Heinze, Vice President komerčních aktivit a General Manager pro východní Evropu a Benelux ve společnosti Turner, pod kterou Cartoon Network patří.

Během března Cartoon Network mimo jiné uvede nové epizody seriálů Raketové holky a Teen Titans Go! a zcela novou soutěž plnou výzev pro fyzičku i mozkové závity Ben 10 Výzva inspirovanou právě oblíbeným seriálem Ben 10.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).