Hlavní navigace

Česká CNN chce odlehčit Vánoce, uvede speciál o celebritách

18. 12. 2020

Sdílet

Showtime CNN Prima News Autor: TV Prima

Komerční zpravodajská stanice CNN Prima News chce ve svátečním období oživit zpravodajství, které je ze své podstaty často vážné. Zprávy proto během Vánoc a Silvestra doplní speciály zaměřené na celebrity a souhrn nejzásadnějších událostí letošního roku.

Na Štědrý den uvede česká CNN od 19 hodin prodloužené vydání magazínu Showtime. Pořad zaměřený na celebrity a společenský život ukáže „vánoční domácnosti slavných“. Štáb bude se zpěváky péct cukroví nebo zdobit vánoční stromek.

Vánoční speciál připravila rovněž sportovní redakce, která ho natočila sama o sobě. Divákům ukáže, co se děje ve zpravodajské televizi, než se sportovní relace objeví na obrazovce. Reportáž představí například kostymérnu, střižnu nebo přípravu textů těsně před živým vysíláním.

Na Silvestra se CNN Prima News ve třech blocích od 19.25, 20.25 a 21.25 ohlédne za zásadními okamžiky uplynulého roku doma i v zahraničí. Odvysílá debatu s hosty z řad ekonomů, politologů i epidemiologů, ve které rozebere očekávání pro příští rok. Novoroční přípitek po půlnoci pronesou tváře českého vysílání CNN.

CNN Prima News zahájila vysílání v květnu letošního roku, její průměrný celodenní podíl na sledovanosti kolísá kolem 0,4–0,5 procenta. Diváci na Silvestra uvidí sestřih nejzajímavějších situací od jejího startu.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 18. 12. 2020 13:26

    MikaRybanenn

    Takže bulvární bahno? To je paráda. Jestlipak držitel značky CNN průběžně monitoruje programovou náplň. Protože z děsu typu Showtime by dostali osypky a asi by Primě sebrali možnost využívat jméno CNN.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).