Hlavní navigace

Český fintech hlásí nový přírůstek. P2P Spotipay chce zjednodušit faktoring

16. 1. 2017

Sdílet

Nečekat na to, až skončí splatnost, ale naopak prodat své faktury hned a mít peníze před splatností. Faktoring v podobě Spotipay je další finanční službou, která pronikla do světa P2P. Startup provozuje firma Invoxtra One, za níž stojí v Británii registrovaná Invoxtra Limited rodiny Kakosových. 

„Možnost prodávat faktury mají i menší firmy či start-upy, které jsou subdodavateli velkých společností, a to bez řady omezení hendikepujících v tomto segmentu tradiční factoring. Nakupovat faktury může kdokoli a výnos skutečně dosahuje až 12 % p. a.,“ tvrdí zakladatel firmy Roman Kakos

Svět financí objevuje internet až v poslední době. Během loňska už si stihly startupy, které se v oblasti pohybují, založit vlastní asociaci, která má fungovat především jako lobbistická páka v jednání o regulaci. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 17. 1. 2017 2:40

    chytrák (neregistrovaný)

    .. hlavně, že jsou tito "business géniové" tak neskutečně brilatní, co se týče názvu pro novou službu: SPOTI-xxxx.. kolik z vás je alergických na nejrůznější varianty AAA auto? Jen tak namátkou .. AAA poptávka.. AAA byty.. .. všichni to jsou z mého pohledu jen neskuteční PARAZITI, kteří neumí nic jiného, než napodobovat tupě vietnamskou komunitu, která dělá přesně to samé: pokud v ulici funguje manikúra - tak se hned objeví další tři.

    je mi úplně jedno, co za plusy či minusy jejich nový produkt může mít, u mně naprosto selhali hned na samém začátku, že nejsou schopni si vymyslet svuj VLASTNI ORIGINALNI název, aniž by museli parazitovat na Spotify.. šmejdi..

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).