Hlavní navigace

Český nábytkový e-shop Bonami expanduje do Maďarska a cílí na miliardu

8. 8. 2018

Sdílet

bonami

Český internetový obchod s nábytkem a bytovými doplňky Bonami.cz tento týden vstoupil do Maďarska. Prezenci už tak má ve všech zemích středoevropského regionu. Vedle Česka a Maďarska působí na Slovensku, v Polsku a Rumunsku.

Bonami spadající do skupiny Miton v loňském roce 2017 vygenerovalo tržby ve výši přes 700 milionů korun a firma uvádí, že se letos chce dostat na miliardu.

Postupně má začít přispívat také Maďarsko, kde chce Bonami do konce příštího roku překonat hranici 80 milionů korun. Letos se operuje s částkou kolem 15 milionů. Na Bonami.hu už je údajně registrováno přes sto tisíc lidí, kteří se předregistrovali během tří měsíců. Bonami v Maďarsku nabízí přes 50 tisíc kusů zboží.

Za Bonami vedle samotného Mitonu stojí jeden z jeho partnerů Václav Štrupl, se kterým si můžete poslechnout náš aktuální rozhovor.

Miton má ve skupině také další e-commerce projekty, které se aktivně vydávají za hranice. Módní vyhledávač Glami například nedávno koupil konkurenci v Řecku, vstoupil do Ruska a Turecka a celkově tak operuje už v jedenácti zemích.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).