Hlavní navigace

Český rozhlas zprovoznil portál Můj rozhlas jako HbbTV aplikaci

2. 12. 2021

Sdílet

Můj rozhlas v HbbTV Autor: Hybrid Company

Archiv pořadů Českého rozhlasu, podcasty a živé vysílání všech stanic nabízí nová HbbTV aplikace Můj rozhlas (stylizovaně mujRozhlas). Veřejnoprávní rozhlas ji uvedl do provozu od 1. prosince. Aplikaci mohou používat zájemci vybavení chytrými televizory s připojením k internetu a aktivovanou funkcí HbbTV, lidově známou jako červené tlačítko.

Můj rozhlas v HbbTV
Autor: Hybrid Company

Můj rozhlas v HbbTV

Na televizoru přijímajícím signál prostřednictvím DVB-T2 (anebo ze satelitu) stačí přepnout na kteroukoliv stanici Českého rozhlasu. Poté se na obrazovce objeví výzva ke stisknutí červeného tlačítka na dálkovém ovládání. Tím se otevře rozcestník, kde si uživatel může vybrat mezi portálem Můj rozhlas, videoarchivem s vystoupeními rozhlasových symfoniků a aplikací konkrétní stanice.

Aplikaci opět vytvořila česká firma Hybrid Company. „Za mě není Český rozhlas jen leaderem poslechovosti, ale i digitálních inovací,“ komentoval novinku šéf firmy Lukáš Hnilička.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).