Hlavní navigace

Čínský Tencent vydává hru ze světa Vampire: The Masquerade odehrávající se v Praze

8. 9. 2021

Sdílet

Vampire: The Masquerade - Bloodhunt Autor: Sharkmob

Vychází další hra, která se odehrává v Praze. Vydává jí čínskými Tencentem vlastněné švédské studio Sharkmob. Jmenuje se Vampire: The Masquerade – Bloodhunt a využívá tuto známou licenci založenou na světě deskových her World of Darkness.

Bloodhunt je prozatím k dispozici v režimu předběžného přístupu (early access), a to zdarma jako free-to-play. Hodnocení uživatelů na Steamu jsou aktuálně smíšená.

Nový titul ze světa Vampire: The Masquerade je multiplayerový battle royale. Spadá do oblasti, kde je silná konkurence v podobě her Fortnite, PUBG nebo Call of Duty: Warzone. Princip hry je takový, že se jako upír ocitnete na jednom z míst ve stylizované Praze, sbíráte zbraně a další vybavení a snažíte se přežít jako poslední z hráčů.

Praha se jako herní prostředí čas od času vyskytuje. Často jde ale spíše o jedno mapu či misi, jako třeba v závodní sérii Forza Motorsport, Tomb Raider: The Angel of Darkness nebo Metal Gear Solid 4. Naše hlavní město hrálo stěžejní roli v kyberpunkovém akčním RPG Deus Ex: Mankind Divided.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Reportér Lupa.cz a E15. O technologiích píše také do zahraničních médií.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).