Hlavní navigace

CNN potvrdila projekt placené streamovací služby, spustí ji na začátku roku 2022

Sdílet

Filip Rožánek 19. 7. 2021
CNN+ Autor: CNN

Superfanoušci CNN, milovníci zpravodajství a příznivci kvalitní publicistiky mají být cílovou skupinou nové streamovací služby s názvem CNN+. Její chystané spuštění potvrdila stanice v tiskové zprávě s dovětkem, že novinka začne fungovat v prvním čtvrtletí roku 2022.

Předplatitelé CNN+ dostanou přístup k živému vysílání, videoarchivu a interaktivním pořadům. Nabídka bude odlišná od lineárních stanic CNN ve Spojených státech i ve světě. Denně je v plánu 8 až 12 hodin živého vysílání s rozhraním pro fanoušky, kteří budou v přímém kontaktu s moderátory i přizvanými odborníky.


Autor: CNN

Logo chystané služby

Kromě toho budou na CNN+ reprízy autorských pořadů z vysílání CNN, například cestopisů, dokumentů a reportážních cyklů. Některé z nich zkoušela zařadit do vysílání také česká CNN Prima News. Další pořady budou vznikat v průběhu tohoto roku exkluzivně pro CNN+.

„CNN má jako nejdůvěryhodnější a nejuznávanější značka v oblasti zpravodajství bezkonkurenční globální dosah, prvotřídní talenty a bohatou knihovnu obsahu včetně oceňovaných seriálů a filmů. Kromě televizní nabídky, která nikdy nebyla silnější a která zůstává jádrem toho, co dnes děláme, nabídneme spotřebitelům streamovací produkt, který zvětší dosah a rozsah značky CNN způsobem, který nikdo jiný nedělá. Nic takového ještě neexistuje,“ poznamenal prezident CNN Worldwide Jeff Zucker.

CNN+ nebude mít vlastní aplikaci, přístup k ní se stane součástí už existující aplikace CNN. Televize chce nabízet přístup ke svým placeným službám v jednom prostředí.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.