Hlavní navigace

CNN Prima News hlásí nové posily, moderátorem bude i šéfredaktor webu Info.cz

27. 4. 2021

Sdílet

Michal Půr na CNN Prima News Autor: TV Prima

Komerční zpravodajská stanice CNN Prima News oznámila nové kolegy ve svém týmu. Od počátku května se pořad 360°, začínající každý všední den ve 20.15, prodlouží z jedné hodiny na dvě a k moderátorce Pavlíně Wolfové se připojí v průběhu příštího měsíce nová posila. Jejím moderátorským kolegou bude Michal Půr, šéfredaktor zpravodajského portálu Info.cz. V pořadu, ve kterém se analyzují nejdůležitější události dne, se budou střídat.

Michal Půr jako moderátor CNN Prima News
Autor: TV Prima

Michal Půr jako moderátor CNN Prima News

Na pozici editora Hlavních zpráv nastupuje Roman Pistorius, tým rozšíří také televizní reportérka Dominika Janochová. 

Průměrná celodenní sledovanost CNN Prima News dosáhla v březnu 2021 hodnoty 0,75 % diváků starších 15 let. Když v květnu 2020 začínala, bylo to 0,43 %. Nejsledovanějším pořadem se stalo speciální vysílání k pohřbu britského prince Philipa, které si v sobotu odpoledne 17. dubna 2021 zapnulo 233 tisíc lidí s podílem na sledovanosti 9,7 %. Druhou příčku obsadila Partie Terezie Tománkové s prezidentem Milošem Zemanem z 25. dubna 2021, kterou naladilo 208 tisíc lidí a podíl na sledovanosti v době vysílání dosáhl 9,86 %.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 28. 4. 2021 5:55

  Tojemi

  Tenhle projekt je od samého počátku zvláštní. Cilit, oficiálně, na max 1% diváků nad 15 let je prostě pod úroveň jakékoliv TV stanice, když není určena velmi specifické skupině, vcelari například.
  Personální turbulence na CNN jsou zde na denním pořádku od samého počátku.
  Měl li to být, z pohledu, CNN international prulomovy projekt, tak se mu CNN po cesku moc nepovedla.

 • 27. 4. 2021 21:59

  Ixuxu

  Ale jo, ono to půjde, ať si každý říká co chce, evidentně se trefili do preferencí a jde to nahoru, cíl nesplní v květnu, to je jasné, ale na podzim, proč ne. Vyšší sledovanost = větší novinářská jména

 • 28. 4. 2021 10:06

  TIRO

  Šachy, bezradnost a zoufalost. Nejdříve pokus o seriózní zpravodajství což se nepovedlo. Pak měla úroveň zachránit exklusivní prsa, následně vyhodili sportovní zpravodajství a nahradili krimi zprávami. Nejlepší vstup v podobě počasí dali mimo. A úpadek pokračuje.

 • 29. 4. 2021 12:11

  Roman P.

  Ono si nakonec každé zpravodajství najde svoje ovečky (viz např. Soukup a jeho TV), ale pohybovat se kolem 0,6% sledovanosti po roce fungování kanálu celoplošné TV, to není dobrá vizitka kvality.

  Když to porovnám s ČT24, která má stabilně proti CNN PN skoro 10-násobnou sledovanost (mezi 5 - 6%), není o čem diskutovat.

  Jsem zvědav, kdy přestane vlastníka CNN PN bavit dotovat takový provoz a zabalí to.

 • 29. 4. 2021 17:45

  KoumiCZ

  Od vysněného procenta a půl po roce vysílání jsou ovšem stále hodně daleko...

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).