Hlavní navigace

CZC.cz nabídne k nákupu elektroniky předplatné IPTV služby Kuki na dva měsíce zdarma

15. 5. 2018

Sdílet

TV Kuki

Zákazníci, kteří do 20. května zakoupí na CZC.cz notebook, mobil nebo Android TV, získají zdarmapřístup do IPTV platformy Kuki na dva měsíce. Budou si tak moci vybrat z více než šesti desítek programů a několika desítek programů v HD rozlišení.

RECENZE: Kuki jako černý kůň tuzemských IPTV služeb 

Standardní předplatné za služby Kuki vyjde na dvě až čtyři stovky měsíčně a díky uvolnění pravidel pro příjem v zahraničí je možné sledovat její nabídku i za hranicemi České republiky. Pokud je v cílové destinaci k dispozici televize Samsung, ve které Kuki už je, pouze se přihlásíte na svůj účet. Přihlásit se můžete i na jakékoliv televizi s operačním systémem Android TV. Další možností je přibalit si s sebou set-top box a kabel, které zapojíte do jakékoliv modernější televize s HDMI. Pokud vyrážíte s notebookem, tabletem nebo mobilem, v místě se pouze připojíte k internetu a televizní kanály sledujete na těchto zařízeních přes svůj účet, popisuje možnost Vladimír Tovarňák ze společnosti SMART Comp.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 15. 5. 2018 20:24

  Martas (neregistrovaný)

  Kuki tv i jine sluzby sleduji v zahranici jiz par let a napr v chorvatsku stoji neomezeny lte internet na 7 dni 10E takze pan mimo realizu uplne neni.

 • 15. 5. 2018 15:11

  fd (neregistrovaný)

  A diskusi k oblibenemu produktu "doprava zdarma pri nakupu 100 000Kc" projistotu zrusili uplne. Ovsem muzete sve body hodit do kanalu inovativnim zpusobem - krome rocniho nenakupovani pridali moznost "si vsadit".

 • 15. 5. 2018 22:02

  bez přezdívky

  Já psal o neplaceném internetu, tj. typicky WiFi někde v hotelu. Ne o tom, že si někdo zaplatí 3 stovky na týden a bude tam šachovat s nějakým LTE modemem a propojovat ho se set-top-boxem od Netboxu jenom proto, aby měl Kuki (navíc ani to LTE není tak úplně bez limitu). Využití OTT je s problémy i tady v ČR, kdy to někteří ISP prostě zaříznou, protože jim to neúměrně zvedá traffic - natož v cizině, kde daný ISP ještě musí nakupovat zahraniční konektivitu, protože ČR (Kuki) je cizí stát.

 • 16. 5. 2018 10:45

  wojta (neregistrovaný)

  Jj, Kuki je dobré. Mají klienta pro Linux i Android (ten je nepatrně horší). Loni na Krétě jsem na Chromebooku přes to pouštěl klukovi pohádky. Původně jsem myslel, že se budu muset ještě protunelovat přes VPNku k nám, ale nebylo to nutné.

 • 15. 5. 2018 19:25

  bez přezdívky

  Pán ze Smart Comp si to buď představuje jak Hurvínek válku, anebo je úplně mimo realitu. V zahraničí je naprosto běžné, že jakýkoliv neplacený internet pustí videa tak nanejvýš z dané destinace nebo Youtube, ale ne nějakou IPTV/OTT z ciziny. A platit venku připojení k netu s tím, aby to bylo bez limitu dat (což je u videa nutnost) se vyplatí leda tomu, kdo tam dlouhodobě žije (a ten nejspíš není na Kuki zvědavý a sleduje místní nabídku).

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).