Hlavní navigace

Dalším tahákem pro Voyo mají být bonusové epizody soutěže MasterChef

17. 2. 2021

Sdílet

MasterChef Česko Autor: TV Nova

Televize Nova ode dneška zpřístupnila na své internetové videoplatformě Voyo první bonusovou epizodu kuchařské soutěže MasterChef. Na televizních obrazovkách se objeví až za týden. Nova chce stejným způsobem zpřístupnit i všechny další díly. Kdo si zaplatí přístup na Voyo, uvidí soutěž s náskokem před ostatními.

„Často jsme na našich sociálních sítích vídali diskuse, jak by to asi dopadlo, kdyby proti sobě stanuli ti nejlepší z minulých řad. Inspirovali jsme se touto myšlenkou a dáme divákům jedinečnou možnost sledovat tento souboj na televizní obrazovce v bonusových epizodách MasterChef Česko: Souboj nejlepších,“ uvedla programová ředitelka Silvia Majeská.

Kuchaři, kteří se proti sobě postaví, si jsou v něčem podobní, ať už stylem vaření, příběhem, nebo konečným umístěním v soutěži. Jako první se proti sobě postaví Jan Vorel a Pavel Berky, oba totiž skončili před branami finále. V plánu je ale také souboj vítězů.

V televizním vysílání budou soutěži patřit středeční sloty od 21.35 hod., tedy po reality show Výměna manželek. Kdo nestihne epizodu v čase televizního vysílání, může si ji po omezenou dobu zpětně pustit na další videoslužbě Nova Plus nebo přes červené tlačítko v hybridním rozhraní HbbTV.

Nova se od nástupu nového generálního ředitele CME snaží své internetové videoplatformy posilovat. Na Voyo začátkem února umístila neodvysílané epizody seriálu Kameňák a natáčí další pořady exkluzivně pro internet. Do pěti let by Voyo mělo mít na českém a slovenském trhu milion platících uživatelů.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 18. 2. 2021 17:55

  Mujmuf

  Možná by si měli nejdříve uvědomit kolik má třeba HBO CZ a SK, než plácnou takto naivní plán milion předplatitelů. A to má HBO rozhodně kvalitnější obsah....

 • 19. 2. 2021 23:16

  wm6x

  Streamovací služba která je víceméně komerční TV převedenou do VOD služby by měla smysl, kdyby ji neprovozovala NOVA. Pokud by to měla nějaká zahraniční TV, tak bych to mozna i bral, klidně i bez lokalizace, když už je v dnešní době problém dodělat titulky

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).