Hlavní navigace

DámeJídlo dostane konkurenci, v Praze začne rozvážet jídlo finský Wolt

19. 7. 2018

Sdílet

Wolt

Obchod s módou Zoot.cz nedávno dostal na tuzemském trhu zahraniční konkurenci v podobě německého e-shopu Zalando. Nyní se další zdejší zavedené značce pokusí konkurovat Finové. Tento pátek v Praze odstartuje rozvoz jídla Wolt, který tak půjde proti DámeJídlo.cz.

Letos by navíc v Česku měla začít fungovat také rozvážka Uber Eats. Štěstí už u nás dříve zkoušela také Foodpanda, která po devíti měsících operace ukončila.

Wolt odstartuje s padesáti partnerskými restauracemi a prozatím bude rozvážet na Vinohradech, v Karlíně, Holešovicích, na Smíchově a Žižkově. Aplikace nabízí například polohu kurýra na mapě nebo možnost vlastního vyzvednutí objednávky v restauraci.

Wolt se sídlem v Helsinkách funguje od roku 2014 a od té doby posbíral investice ve výši 15,5 milionu dolarů. Funguje ve Finsku, Švédsku, Dánsku, Maďarsku, Norsku, Gruzii, Estonsku a Litvě. Celkově Wolt operuje ve více než 25 městech a prozatím má necelý milion registrovaných uživatelů.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 20. 7. 2018 9:31

  Wolt zákazník (neregistrovaný)

  Prý tento pátek. Hlavně, že už to tady funguje nejméně dva týdny. V pondělí jsem objednával a vše proběhlo v pohodě, jen ty ceny jsou vyšší oproti DámeJídlo.

 • 15. 11. 2018 9:09

  Mira (neregistrovaný)

  Pokud chcete slevu 150 Kč na první objednávku, zadejte při registraci kód AKCE150. Dobrou chuť :)

 • 22. 7. 2018 4:43

  Chachar (neregistrovaný)

  Cha cha, rychle pojdou, pokud se nezameri na oblasti, kde bydli skutecni lide a hlavne rodiny, co napr. nestihaj. Ne expati, ti se radi nazerou tech srac3k v tech restoskach kolem bydliste.

  'Vinohradech, v Karlíně, Holešovicích, na Smíchově a Žižkově'... good luck, cunts!

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Reportér Lupa.cz a E15. O technologiích píše také do zahraničních médií.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).