Hlavní navigace

Den otevřených dveří České televize navštívilo 27 tisíc lidí

8. 5. 2019

Sdílet

O šest tisíc lidí víc než předloni navštívilo Den otevřených dveří České televize, který připadl na 8. května. Celkově si zákulisí veřejnoprávního média prohlédlo na 27 tisíc lidí. „Dny otevřených dveří pořádáme v posledních letech vždy v květnu, jako upomínku na výročí založení televize, a v dvouletých intervalech,“ připomněl generální ředitel Petr Dvořák.

Kavčí hory, Praha
Autor: Česká televize

Kavčí hory, Praha

Například v Praze na Kavčích horách byly připraveny celkem čtyři prohlídkové trasy. Návštěvníci se podívali do zpravodajství, viděli expozice z kriminálních sérií Rapl, Rédl či Vodník, snímků Dukla 61 a Jan Palach, dekorace pořadů Zázraky přírody, Pošta pro Tebe i Máte slovo nebo kulisy pohádky Kouzelník Žito.


Autor: Česká televize

Celodenní venkovní program nabídl autogramiády více než padesáti tváří známých z obrazovky i vystoupení Majdy z Kouzelné školky, taneční školu StarDance nebo koncert Mekyho Žbirky, který celodenní program zakončil.

Kromě pražského televizního studia mohli příchozí tradičně zavítat také do studií v Brně a v Ostravě.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).