Hlavní navigace

ČT

Česká televize předělala svůj web — pro uspěchané a mobilní

Nová podoba webu má uživateli pomoci během okamžiku najít, co ČT nabízí právě jemu.

Marek Janouš

1. 3. 2013 17:12

ČT se k internetovému hlasování v Hyde Parku už nevrátí

Nedokázala je v minulosti ochránit před manipulací.

Marek Janouš

21. 2. 2013 11:08
| 4

[DOPLNĚNO] Česká televize opět smazala článek

Tentokrát o chybě v penzijní reformě. Článek předtím změnil název: původní „V penzijní reformě je chyba, stát přijde o miliardy“ se změnilo v „V penzijní reformě je chyba, míní experti“. Je dohledatelný ve výsledcích Googlu (bohužel není v cache), zprávu však šíří ostatní média. Redakční doplnění: Zprávu přinesl deník E15, a ostatní média ji běžně přebírají.

Redakce

19. 10. 2012 14:07

Z webu ČT24 zmizel včerejší článek o vítězství Pirátů ve studentských volbách

Jak lze stále vidět v cache Googlu (a ve vyhledávání na ČT24), vyšel včera na webu ČT24 článek podrobně zpravující o vítězství Pirátů ve „studentských krajských volbách“. Je zřejmé, že článek byl vydán dopoledne autorem „vrm“, a podle času aktualizace vydržel na webu po celý den až do večera. Článku dosud roste počet doporučení na Facebooku. Na živém webu ČT24 jej však již nenajdete.

Marek Janouš

7. 9. 2012 11:37

iVysílání České televize dorazilo také na iPhone

Česká televize dál rozšiřuje nabídku aplikací pro chytré telefony. Včera večer se v App Store objevila nová verze iVysílání, které je už od května k dispozici uživatelům iPadu. Verze 1.2 nabízí uživatelské rozhraní přizpůsobené menší obrazovce telefonu iPhone. iVysílání pro iPhone V nabídce archivu jsou všechny pořady odvysílané Českou televizí za posledních sedm let, pokud na ně na Kavčích horách vlastní internetová práva. Vybírat lze z právě odvysílaných pořadů, podle abecedy, data vysílání…

Petr Kočí

9. 8. 2011 9:26
| 4