Hlavní navigace

Deník Blesk spustil na webu placenou sekci Blesk Premium

8. 10. 2019

Sdílet

Blesk.cz - placený obsah - Blesk Premium Autor: Blesk.cz

Další český titul přichází s online placeným obsahem. Deník Blesk (patří vydavatelství Czech News Center) spustil zónu Blesk Premium, která je přístupná jen registrovaným a platícím čtenářům.

Podle informací na svých stránkách v ní má nabízet exkluzivní fotky a videa celebrit, rozhovory, chaty s osobnostmi, právní poradnu, zdravotní příručky o prevenci a léčbě chorob či testy kvality potravin s doporučeními.

V rámci předplatného dostane abonent přístup i do placené sekce Blesku pro ženy, která nabídne kromě článků také horoskopy, rady odborníků na mezilidské vztahy nebo testy kosmetiky.


Ukázkou placeného obsahu jsou první dva články, které deník v placené sekci vydal. Podle podmínek služby budou mít předplatitelé přístup k placenému obsahu i v mobilních aplikacích Blesku.

Za měsíční předplatné deník účtuje 99 Kč (první měsíc je pro nové předplatitele za 49 Kč) při platbě na celý rok pak požaduje 990 Kč.

Czech News Center už placený obsah delší dobu provozuje na webu deník E15 (E15 Premium) nebo na stránkách deníku Sport (v podobě iSport Premium). Placenou sekci nedávno spustil i zpravodajský server iDNES.cz konkurenčního vydavatelství Mafra.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).