Hlavní navigace

Dětská televize Tuty se domluvila s dalšími operátory a představuje podzimní schéma

19. 9. 2018

Sdílet

Tuty TV

Dětská stanice Tuty byla po roce a čtvrt svého vysílání zařazena do základní nabídky kabelové společnosti UPC a satelitní Digi TV včetně OTT služby Digi2Go. V nejbližší době by mělo dojít i k jejímu zařazení do nabídky největšího tuzemského IPTV operátora O2 TV. Na svém webu pak stanice nabízí i streamované vysílání.

Úprav se dočkalo i programové schéma stanice, které by se mělo „časově více přizpůsobovat biorytmům mladších a starších dětských diváků“. Ve vysílání se to projeví od 17. září. Z převzatých titulů se u dětského publika těší největší oblibě Hasič Sam, Teletubbies či Bořek stavitel, u starších školáků vedou seriály World of Winx, Speed Racer, Degrassi nebo Wolverine & Xmen.

Ve vlastní tvorbě se televize Tuty soustředí na lifestylovou talkshow VIP U s moderátorem Vojtěchem Přívětivým a klipovou hitparádu Tuty Chart. Ta se dočkala rovněž nového moderátora, zpěváka a skladatele Timmyho Whita

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).