Hlavní navigace

Tuty

Dnes v poledne ukončí své vysílání dětská stanice Tuty, důvody konce jsou "ekonomické"

Dětská televize Tuty dnes rozeslala svým partnerům dopis, kterým oznamuje ukončení činnosti. Konkrétně uvádí, že „dne 12. března dochází ve 12 hodin k ukončení vysílání naší televizní stanice pro děti a mládež Tuty TV“. Informaci potvrdil serveru…

12. 3. 2019 10:43

Dětská televize Tuty se domluvila s dalšími operátory a představuje podzimní schéma

Dětská stanice Tuty byla po roce a čtvrt svého vysílání zařazena do základní nabídky kabelové společnosti UPC a satelitní Digi TV včetně OTT služby Digi2Go. V nejbližší době by mělo dojít i k jejímu zařazení do nabídky největšího tuzemského IPTV…

Tuty chce pokračovat v regionální síti 8, o vstupu do DVB-T2 dále vyjednává

Na Den dětí, tedy 1. června, oslaví první narozeniny dětská televizní stanice Tuty. Jako novinku ohlásila klipovou hitparádu Tuty Chart, chystá se i zařazení do nabídky největšího tuzemského IPTV operátora O2 TV. ROZHOVOR: Dětská televize Tuty…

29. 5. 2018 13:00

Dětská televize Tuty poprvé překonala jednoprocentní podíl na sledovanosti

V šestém týdnu letošního roku dosáhl podíl dětské stanice Tuty na sledovanosti v cílové skupině dětí od čtyř do čtrnácti let hranici jednoho procenta. Ve srovnání s loňským rokem 2017 se tak jedná o téměř desetinásobné navýšení podílu. Podle…

19. 2. 2018 15:30

Tuty hlásí úspěšný začátek roku, sledovaností předběhla i Disney nebo Nick jr.

Loni spuštěná dětská televize Tuty ohlásila splnění jednoho ze svých cílů, když její podíl na sledovanosti v cílové skupině čtyři až čtrnáct let překročil půl procenta.

Doba čtení: 1 minuta

Nejvhodnější technologie pro HDR, ideální platforma pro HbbTV a novinky u placených služeb

TÝDENNÍ REVIZE – Speciální podzimní nabídku představil mimo jiných Skylink, FreeSat, Selfnet nebo Digi TV. Novou stanici spustil i Český rozhlas.

4. 11. 2017 0:00
Doba čtení: 6 minut

V září Tuty překonala podíl dvou procent u diváků starších patnácti let, u mladších diváků v říjnu atakovala 19 procent

UVNITŘ TABULKY – Nejúspěšnějším pořadem televize Tuty za poslední dva měsíce byla Hitparáda animáků, která dosáhla podílu 2,34 procenta diváků nad patnáct let.

2. 11. 2017 8:00
Doba čtení: do minuty

Tuty chce do DVB-T2, Seznam.cz se dočkal licencí a oživí HbbTV chřadnoucí televizi?

TÝDENNÍ REVIZE – Zahájen byl také provoz dalšího vysílače pro DAB, ČT prodávala a nakupovala v Cannes a Švédsko jako první uvolnilo pásmo 700 MHz. Nadále ale vysílá zejména v DVB-T.

28. 10. 2017 0:00
Doba čtení: 4 minuty

Dětská televize Tuty: Do DVB-T2 chceme vstoupit co nejdříve

Obchodní ředitel Pavel Bouček a programový ředitel Tom Kubizňák hodnotí prvních 100 dnů vysílání televize a přibližují jednotlivé nákladové položky jejího provozu.

24. 10. 2017 0:00
Doba čtení: 11 minut

Dětská televize Tuty sází v rámci podzimního schématu opět na mladé youtubery

UVNITŘ VIDEO – Jednou z novinek vlastní tvorby stanice bude i pořad Denisův svět, sledující mladého youtubera Denise Kubíka.

Doba čtení: 1 minuta

RRTV: souhlas s převodem Fajn Rock Media na Radima Pařízka

Na 11. zasedání Rady proběhlo také veřejné slyšení v řízení o udělení licence k provozování rozhlasového vysílání v rámci Zlína a Velkého Meziříčí.

22. 6. 2017 12:00
Doba čtení: 2 minuty

Dětská televize Tuty nebude na satelitu FTA, upřesňuje její obchodní ředitel Pavel Bouček

Jako FTA, tedy volně dostupnou, charakterizoval stanici Bouček na tiskové konferenci. Od té doby se ale její strategie změnila.

Doba čtení: 1 minuta

DVB-T2 nově z Jihlavy a Votic, rozhlasová přestřelka a start nové dětské televize

TÝDENNÍ REVIZE – Největší událostí týdne, bráno podle čtenářského zájmu, je další rozšíření DVB-T2 a čtvrteční start nové dětské televize Tuty.

Doba čtení: 4 minuty

Podívejte se na start nové dětské televize Tuty. Vysílat začala dnes

UVNITŘ VIDEO & PODROBNOSTI – Na dnešní Den dětí si o půl šesté ráno naplánovala zahájení vysílání nová česká televize Tuty, určená dětským divákům.

Doba čtení: 1 minuta

Ve čtvrtek startuje dětská televize Tuty. Podívejte se na staniční grafiku a videoidenty

UVNITŘ VIDEA – Majetkové pozadí nového projektu je nadále nejasné, zástupci televize hovoří pouze o „společnosti založené na území ČR, která má český kapitál a jejíž majetková struktura je neveřejná“.

Doba čtení: 2 minuty

Nový dětský kanál Tuty už spustil promosmyčku i v pozemním vysílání

Tuty je šestou stanici v regionální síti 8, kterou provozují České Radiokomunikace. Vysílá tak vedle stanic Noe, Barrandov Family, Óčko Expres, Sport 5 a Regionálnítelevize CZ.

Doba čtení: 1 minuta

Jaký byl včerejší media brunch mediazastupitelství Atmedia? Podívejte se na velkou fotogalerii

UVNITŘ FOTOGALERIE – Kromě představení nového dětského kanálu Tuty představila Atmedia i další novinky ve svém portfoliu a zhodnotila rozjezd stanice Joj Family na českém trhu.

19. 5. 2017 6:00
Doba čtení: 1 minuta

Od června začne vysílat nová dětská stanice Tuty. Chystá i HbbTV

Kromě Tuty, jejíž neveřejný test u UPC bude zahájen už dnes, jsou v portfoliu mediálního zastupitelství Atmedia nově i regionální stanice PlzeňTV a PrahaTV.

Doba čtení: 3 minuty

Chystá se dětský kanál Tuty, VLM vstoupilo do RegionálníTele­vize.cz a další novinky od RRTV

UVNITŘ TEXT – Letošní osmé zasedání Rady pro rozhlasové a televizní vysílání přineslo hodně novinek, jedna ale v zápise chybí. O licenci pro chystaný zpravodajský kanál Z24 v něm není ani slovo.

27. 4. 2017 12:19
Doba čtení: 2 minuty