Hlavní navigace

Tuty chce pokračovat v regionální síti 8, o vstupu do DVB-T2 dále vyjednává

Sdílet

Jan Brychta 29. 5. 2018
Tuty TV

Na Den dětí, tedy 1. června, oslaví první narozeniny dětská televizní stanice Tuty. Jako novinku ohlásila klipovou hitparádu Tuty Chart, chystá se i zařazení do nabídky největšího tuzemského IPTV operátora O2 TV.

ROZHOVOR: Dětská televize Tuty chce do DVB-T2 vstoupit co nejdříve

V současné době by mělo mít Tuty naladěno kolem 35 procent tuzemských domácností. V průběhu letošního dubna se pak stanici podařilo dosáhnout v cílové skupině diváků od čtyř do čtrnácti let rekordního podílu na sledovanosti za měsíc, a to 0,82 procenta. „Děti tráví u pořadů naší televize v průměru jednu hodinu a šest minut,“ dodal Pavel Bouček, obchodní ředitel televize.

Obchodní ředitel dětské televize Tuty Pavel Bouček.
Autor: Tuty

Obchodní ředitel dětské televize Tuty Pavel Bouček.

Bouček loni v říjnu také v rozhovoru pro server DigiZone avizoval zájem o co nejrychlejší vstup do přechodové DVB-T2 sítě. Na zájmu Tuty o vysílání ve standardu DVB-T2 se podle Boučka nic nemění, změnil se pouze časový rámec. 

Po zveřejnění interních cenových podmínek jsme se rozhodli pokračovat ve smluvním vztahu s Českými Radiokomunikacemi, jejichž regionální DVB-T síť 8 aktuálně využíváme. Tato smlouva platí ještě jeden rok a my si tak necháváme prostor pro vyjednávání ohledně dalších možných modelů vysílání, uvedl pro DigiZone obchodní ředitel Bouček.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.