Hlavní navigace

Tuty chce pokračovat v regionální síti 8, o vstupu do DVB-T2 dále vyjednává

29. 5. 2018

Sdílet

Tuty TV

Na Den dětí, tedy 1. června, oslaví první narozeniny dětská televizní stanice Tuty. Jako novinku ohlásila klipovou hitparádu Tuty Chart, chystá se i zařazení do nabídky největšího tuzemského IPTV operátora O2 TV.

ROZHOVOR: Dětská televize Tuty chce do DVB-T2 vstoupit co nejdříve

V současné době by mělo mít Tuty naladěno kolem 35 procent tuzemských domácností. V průběhu letošního dubna se pak stanici podařilo dosáhnout v cílové skupině diváků od čtyř do čtrnácti let rekordního podílu na sledovanosti za měsíc, a to 0,82 procenta. „Děti tráví u pořadů naší televize v průměru jednu hodinu a šest minut,“ dodal Pavel Bouček, obchodní ředitel televize.

Obchodní ředitel dětské televize Tuty Pavel Bouček.
Autor: Tuty

Obchodní ředitel dětské televize Tuty Pavel Bouček.

Bouček loni v říjnu také v rozhovoru pro server DigiZone avizoval zájem o co nejrychlejší vstup do přechodové DVB-T2 sítě. Na zájmu Tuty o vysílání ve standardu DVB-T2 se podle Boučka nic nemění, změnil se pouze časový rámec. 

Po zveřejnění interních cenových podmínek jsme se rozhodli pokračovat ve smluvním vztahu s Českými Radiokomunikacemi, jejichž regionální DVB-T síť 8 aktuálně využíváme. Tato smlouva platí ještě jeden rok a my si tak necháváme prostor pro vyjednávání ohledně dalších možných modelů vysílání, uvedl pro DigiZone obchodní ředitel Bouček.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).