Hlavní navigace

Digi TV ustoupila a v tichosti vrátila programy AMC zpátky do své nabídky

17. 10. 2018

Sdílet

Slovenská Digi TV Autor: Digi TV SK

Několikaměsíční bitva mezi satelitním a OTT operátorem Digi TV a skupinou kanálů AMC, která následovala po vyřazení AMC programů z nabídky Digi TV, dnes dostala překvapivé rozuzlení. Podle informací na facebookovém profilu Digi dnes odpoledne operátor vrátil programy AMC zpátky do svého programového portfolia. 

Jedná se o sportovní stanice Sport 1 HD a Sport 2 HD, kvůli kterým se zvedla asi největší bouře odporu, protože nabízejí přenosy ze závodů Formule 1, dále filmové kanály AMC a Film+, dětské programy JimJam, Minimax a Megamax, dokumentární Spektrum a CBS Reality a lifestylové stanice Spektrum Home a TV Paprika. Ty by měly být od dnešního odpoledne opět součástí jak satelitní nabídky Digi TV, tak OTT služby Digi2Go, jejich dostupnost závisí na složení programového balíčku, který má konkrétní divák předplacený.


Autor: Facebook

Vysvětlující post facebookového týmu Digi TV.

Podle citovaného vyjádření, zveřejněného na facebokovém profilu Digi TV, je aktuální postup reakcí na předběžné opatření, které přesně tento postup společnosti Digi nařídilo a jehož plné znění server DigiZone zveřejnil. Podle názoru týmu, spravujícího facebookový profil Digi TV, ale tímto celý spor nekončí, a proto se k němu také nebude dále vyjadřovat.

Tiskový zástupce společnosti Digi TV Jaroslav Martínek připustil, že je možné, že se kanály AMC do nabídky operátora vrátily, ale dále odmítl celou záležitost jakkoli blíže komentovat. Společnost AMC ústy svého mluvčího Jana Huka pro server DigiZone uvedla, že v současnosti nemůže vzniklou situaci nijak podrobněji komentovat.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).