Hlavní navigace

Digital Broadcasting spustily DVB-T2 signál z dalších tří lokalit

Sdílet

Jan Brychta 27. 4. 2018
Digital Broadcasting Autor: Karel Choc

Během dnešní noci se přechodová DVB-T2 síť s číselným označením 13, kterou provozuje společnost Digital Broadcasting ostravského podnikatele Radima Pařízka, rozšířila o další tři vysílače. Televizní signál v novém standardu zemského vysílání se šíří z lokalit Česká Lípa Špičák na 28. kanále, Domažlice Čerchov na 24. kanále a Svitavy Hřebečov taktéž na 24. kanále.

Přechodová síť 13 je tak aktuálně nyní šířena v Praze na 24. kanále, a to hned ze tří lokalit Novodvorská, Ládví a Olšanská, v Brně z lokality Jihlavská na 43. kanále a Barvičova na 31. kanále, v Ostravě z lokality Lanová na 31. kanále, v Hradci Králové na 24. kanále, v Uherském Hradišti na 43. kanále, v Pardubicích na 24. kanále, v Teplicích na 28. kanále, Ústí nad Orlicí na 24. kanále, v Ústí nad Labem na 28. kanále, v Mariánských Lázních na 28. kanále, v Olomouci na 24. kanále, ve Zlíně na 31. kanále, v České Lípě na 28. kanále, v Domažlicích na 24. kanále a ve Svitavách na 24. kanále.

V současnosti vysílá celoplošné programy Nova, Nova Cinema, Nova Action, Nova Gold, Nova 2, JOJ family HD, TV Rebel, TV Relax a Kinosvět. Ve východních Čechách je pak součástí sítě i regionální TV V1 a diváci na Ostravsku mohou přijímat HD verzi televize Polar.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.