Hlavní navigace

Diváky ve Valašském Meziříčí čekají příští týden dvě noční výluky DVB-T2 vysílání

28. 1. 2019

Sdílet

STA - bytový dům - DVB-T2 - anténa Autor: Karel Choc, Internet Info

Příští úterý a pátek, tedy 5. a 8. února, se vždy nad ránem odmlčí televizní signál dodávaný Českými Radiokomunikacemi z vysílače ve Valašském Meziříčí na lokalitě Dolní Bečva – Radhošť. Výpadek se bude týkat jak přechodových DVB-T2 sítí 11 a 12, tak DVB-T multiplexů 1 a 2. 

Přechodovou síť 11 využívá pro šíření svých HD programů veřejnoprávní Česká televize, která je i provozovatelem multiplexu 1, kde vysílá v SD kvalitě. Přechodovou DVB-T2 síť 12 a DVB-T multiplex 2 pak využívají komerční televize. Operátorem všech zmiňovaných multiplexů jsou České Radiokomunikace, které také na svých stránkách o chystané výluce informovaly.


Autor: Digistránky.cz

Výluky hlášené na příští týden ve Valašském Meziříčí
(klikněte pro zvětšení).

Pondělní i páteční výpadek všech čtyř zmíněných sítí je hlášen na dobu od půl jedné do dvou hodin ráno.Veřejnoprávní přechodové DVB-T2 sítě 11 se dotkne na kanálu 26, komerčního přechodového DVB-T2 multiplexu 12 pak na kanále 28.

Veřejnoprávní DVB-T multiplex 1 pak pro Valašské Meziříčí vysílá na kanále 54 a komerční DVB-T multiplex 2 na kanále 37. Všechny uvedené výluky proběhnou bez náhrady.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).