Hlavní navigace

Dlouho chystaná Hobby TV je kromě menších operátorů dostupná i klientům UPC

25. 10. 2018

Sdílet

Hobby TV

Nově vznikající projekt Hobby TV, připravovaný také pod názvem Kutil TV, se chce zaměřovat „na hobby, především pak architekturu, interiérový design a zahradu, ale na své si přijdou i fanoušci, kteří rádi sledují pořady o zvířatech, vaření, módě, kultuře, hudbě, tanci, cestování a spoustě dalších zajímavých témat“. 

Stanice představila některé pořady z vlastní tvorby, jako jsou Libovky Pepy Libického, který chce vyrábět funkční nebo designové výrobky, dále Minutového manžela, který nabídne rychlé, jednoduché a superfunkční rady k opravám a zvelebení bytu, nebo Rawmania, nabízejícího moderní způsob přípravy jídla pro zdravější životní styl, a Minirecepty, představující jednoduché a chutné pokrmy v rychlém videu.

Hobby TV už vysílá u některých středních a malých operátorů, jako jsou Grape SC, PODA, Edera, SledováníTV.cz, Dragon Internet, DWP, Antik Telecom nebo Martico, u kterých je dostupná v SD i HD kvalitě.

Od druhé poloviny října naleznou diváci Hobby TV také v programové nabídce UPC Česká republika a UPC Broadband Slovakia, a to v balíčcích Digitální TV Klasik, Komfort a Komplet.

V rámci pozemního vysílání mohou stanici naladit diváci z Plzně a okolí v regionální síti 17, Holoubkova (RS 1) a Českých Budějovic (RS 1). Během několika příštích dnů by měla přibýt i Ostrava a okolí (RS 2), Praha (RS 6), Příbram (RS 16), Most a Teplice (RS 9), Chomutov (RS 1) a Český Krumlov (RS 18).

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).