Hlavní navigace

Do Seznamu přišli za Huškem z CNC i Jiří Vítek a Ondřej Tolar

10. 12. 2018

Sdílet

Seznam.cz logo Autor: Seznam.cz

Český internetový obr Seznam dál přetahuje lidi z vydavatelství Czech News Center (CNC). Za bývalým ředitelem digitálního obsahu vydavatelství Matějem Huškem, který v Seznamu nastoupil v listopadu, odešel nyní i Jiří Vítek a Ondřej Tolar.

Jiří Vítek měl v CNC funkci Deputy Chief Digital Officer a na Seznamu bude zastupovat Huška. „Ze své pozice zástupce ředitele divize Homepage a obsahových služeb bude mít na starosti běžný denní provoz oddělení. Důraz klade na pomoc projektovým manažerům i vývojářům s transformací vizí Seznam.cz do konkrétních produktů a služeb. Vedle toho se bude podílet na tvorbě celkové strategie oddělení i nových produktů,“ uvedla mluvčí Seznamu Aneta Kapuciánová.

Ondřej Tolar v minulosti působil jako šéf zpravodajského portálu iDNES.cz a pracoval pro vydavatelství Economia. V CNC měl na starost sdílení obsahu mezi jednotlivými weby vydavatelství. V Seznamu bude mít pozici traffic manažera a bude řešit rozvoji domovské stránky Seznam.cz a koordinaci mezi obsahovými tituly spadajícím pod internetového obra.

„Bude se snažit, aby každý uživatel používal Seznam.cz nejen jako vstupní bránu do internetu, ale aby našel na domovské stránce vždy takové téma, článek či službu, které ho zajímají a trávil na ní co nejvíce času,“ dodala Kapuciánová.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).