Hlavní navigace

Do vedení Alzy přichází Marek Dvořák z holdingu Asahi a Juraj Bóna z T-Mobile

2. 8. 2021

Sdílet

Marek Dvořák, Juraj Bóna Autor: Alza.cz

Management Alza.cz od srpna doplní na pozici marketingového ředitele Marek Dvořák, který do e-shopu přechází z japonského pivovarského holdingu Asahi. Do top managementu Alzy zároveň přichází i Juraj Bóna, který dříve působil v T-Mobile Czech Republic a Slovak Telekom. Bóna obsadí pozici ředitele Alza pro Firmy.

Dvořák má více než patnáctiletou marketingovou zkušenost s budováním spotřebitelských značek, jako třeba Pilsner Urquell. „Alza je velmi dobře promazaná byznysová mašina, která chrlí jeden skvělý produkt za druhým jako například Alzaboxy nebo Marketplace. I proto bude naší prioritou přivést k těmto produktům co nejvíce nových zákazníků nejen na stávajících, ale i nových trzích“, říká Dvořák.

Marketingový ředitel Alzy Marek Dvořák.
Autor: Alza.cz

Marketingový ředitel Alzy Marek Dvořák.

Bóna pak působil takřka dvacet let v telekomunikacích. V T-Mobile Czech Republic a Slovak Telekom působil na různých pozicích od financí přes obchod až po marketing. Naposledy zde pracoval jako Chief Country Officer pro ČR. „Za příležitost vést segment Alza pro Firmy jsem velice rád. Věřím, že v B2B segmentu máme hodně prostoru pro další růst, a to nejen prostřednictvím skvělých nabídek a širokého portfolia produktů, ale také komfortních řešení pro automatizaci online nákupů B2B zákazníků,“ říká Bóna.

Ředitel Alza pro firmy Juraj Bóna.
Autor: Alza.cz

Ředitel Alza pro firmy Juraj Bóna.

Oba noví manažeři budou podřízení přímo představenstvu společnosti. „V představenstvu se na spolupráci s Markem a Jurajem velice těšíme. Věříme, že jejich zkušenosti z velkých nadnárodních firem budou cenným vkladem do dalšího růstu Alzy jak v zahraničí, tak na domácích trzích ČR a SR. V nových rolích jim přeji mnoho úspěchů a spokojených zákazníků,“ uvedl Petr Bena, místopředseda představenstva Alza.cz.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář a moderátor, redaktor Lupa.cz a spolupracovník Českého rozhlasu Plus. Dříve působil také v marketingu a pracoval ve státní správě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).