Hlavní navigace

Dokumentární kanál Kinosvět inovoval svoji hybridní HbbTV aplikaci

7. 6. 2018

Sdílet

Film Popular

Televizní program Kinosvět, který sám sebe charakterizuje jako „televizi záhad a tajemství“ a patří spolu se stanicemi WAR TV, CS film, CS mini a Horor film do skupiny Československá filmová společnost ostravského podnikatele Leoše Pohla, představil novou podobu své HbbTV služby. Jejím prostřednictvím je nově možné využívat SVoD portálu Film Popular

ANALÝZA: Portál Film Popular nabízí tisíce videí, ze tří stovek titulů je osmnáct filmů a seriálů v HD

Tato služba obsahuje více než dva a půl tisíce videí z nabídky uvedených televizních stanic společnosti. Kromě přístupu do knihovny Film Popular se v hybridní aplikaci nově objevily i položky, jako jako Filmový svět, Brzy uvidíte nebo Výhodné nákupy. Předplatné umožňující přístup do knihovny portálu Film Popular vyjde českého zájemce na rok na necelých dvě stě korun, slovenský divák pak za roční předplatné zaplatí kolem osmi eur. 

Hybridní HbbTV platformu spustil Kinosvět už loni v květnu, ta se ale tehdy soustředila primárně na reklamní kampaně a promo ostatních televizních kanálů z Pohlova portfolia. Teď se ale naše HbbTV aplikace zásadním způsobem vylepšila nejen po technické, ale především po obsahové stránce, a hlavně zvyšuje pohodlí diváka. Ten si totiž až dosud mohl Film Popular předplatit pouze prostřednictvím chytrých telefonů, stolních počítačů nebo notebooků, vyjmenovává Pohl z pozice většinového majitele Československé filmové společnosti.


Autor: Karel Choc

Leoš Pohl

Hybridní aplikaci programu Kino Svět připravila společnost Polar společně s agenturou Grand IT, která na vývoji HbbTV prostředí spolupracuje s kanálem Kino Svět od samého počátku.

„Díky analytice z reklamních kampaní našeho AdServeru jsme se mohli při realizaci soustředit na fungování aplikace na zařízeních, která mají diváci stanice TV Kinosvět skutečně doma. Počítáme s dalším rozvojem aplikace nejen z pohledu šířky nabídky, ale i lepšího využití možností, které HbbTV přináší,“ dodal Petr Řičánek, vedoucí projektového týmu v Grand IT.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 7. 6. 2018 8:13

    retro silenstvi (neregistrovaný)

    Nejvetsi zahady jsou ty, ktere kazdy zna a nepovazuje je za zahady. Napriklad to, ze deti vnimaji svet jinak nez dospeli. Obcas si docela dobre na tuto odlisnost pamatuju, ale nevim jestli se da nejak vysvetlit v cem spociva podstata teto odlisnosti. Mozne vysvetleni jsem nasel v jedne knize. Tam se popisuje, ze nekdy ma clovek pocit, ze nejenom on sam se diva na svet, ale ze taky svet se diva zpatky na nej. A ze je to taky svym zpusobem on, kdo se diva. Reziser James Cameron pouzil podobny citat jako motto ke svemu filmu Propast. Je tam napsano:
    And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you. - Friedrich Nietzsche

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).